هلندی, فدراسیون فوتبال (KNVB) به نام پایان دادن به 2019-20 فصل به عنوان اردویسه شد اول لیگ برتر اروپایی به نام خاموش با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. هیچ تیم اعلام خواهد شد قهرمانان پس از Ajax و AZ آلکمار شدند سطح امتیاز در بالای جدول با نه بازی هنوز هم به بازی. “متاسفانه با توجه به اقدامات (ممنوعیت در مقیاس بزرگ اجتماعات) گرفته شده توسط دولت از آن غیر ممکن است برای به پایان 2019-2020 فصل” به KNVB گفت: در statemen در روز جمعه.

“بهداشت عمومی همیشه اول می آید. آن را نه فقط در فوتبال مشکل در اینجا با توجه به آنچه coronavirus در حال انجام است به جامعه. با این حال فوتبال حرفه ای کمیته آگاه است که امروز تصمیم گیری می رویم به علت ناامیدی بزرگ برای برخی از” به آن اضافه شده است.

رهبران Ajax, بالاتر از در تفاضل گل خواهد شد واجد شرایط برای فصل آینده لیگ برتر با توجه به KNVB که در انتظار یک حکم قطعی از یوفا در مه 25.

از احتمال ورود به رقابت در دور مقدماتی با فاینورد, PSV آیندهوون و ویلم دوم مجموعه برای رقابت در هفته بیستم لیگ برتر ایران بر اساس رده بندی نهایی.

آن را نشانه اولین بار پس از سال 1945 هلندی فصل به پایان رسید بدون لیگ قهرمان.

“به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک باشگاه شما به طور طبیعی می خواهید برای تبدیل شدن به قهرمان” Ajax, مدیر اجرایی, Edwin van der Sar گفته وب سایت باشگاه.

“شما می خواهید به آن را نشان می دهد در این زمینه و ما شده اند در بالا در تمام طول سال.

“حیف است که شما قهرمان اما در این وضعیت که ممکن است قابل درک است. وجود دارد و مهم تر از همه چیز در لحظه ای از فوتبال است.”

– هیچ سقوط و یا ارتقاء –

این KNVB اعلام کرد قصد خود را برای قراضه فصل در روز سه شنبه زیر هلندی تصمیم دولت برای گسترش ممنوعیت تجمع جرم تا سپتامبر 1.

مسابقات پشت درهای بسته بودند گفت: نمی شود یک گزینه به عنوان آنها در نظر گرفته وقایع که نیاز به یک مجوز و حضور پلیس.

تصمیم نهایی ساخته شده بود پس از دیدار با این باشگاه در روز جمعه. فصل آینده آغاز خواهد شد با همان 18 تیم آغاز شده است که سقط اردویسه مبارزات انتخاباتی.

“وجود خواهد داشت هیچ سقوط و توسعه گفت:” KNVB است که انتظار می رود در صورت اقدام قانونی از SC Cambuur, و De Graafschap — بالا دو باشگاه در بخش دوم.

“این احساس می کند مانند بزرگترین رسوایی در تاریخ هلندی ورزشی” Cambuur, مدیر Henk De Jong گفت هلندی پخش NOS. کنار او بود 11 نقطه روشن از بازی کردن مکان های که در لیگ متوقف شد.

بلژیک لیگ برتر است انتظار می رود به یک تصمیم مشابه که از همسایگان خود در هفته آینده با باشگاه بروژ به اهدا می شود به عنوان.

فوتبال در اروپا زمین به وقفه در اواسط ماه مارس پس از گسترش ویروس در سراسر این قاره است. با این حال آلمان در حال آماده شدن برای از سرگیری بوندسلیگا در مارس 9, پشت درهای بسته, اگر دولت می دهد چراغ سبز.

بازیکنان در فرانسه می تواند شروع به بازگشت به آموزش شروع مارس 11, اگر مستند محدودیت ها کاسته در حالی که لالیگا نیز برنامه ریزی برای باشگاه به رزومه آموزشی در اوایل ماه آینده.

هیچ پتانسیل راه اندازی مجدد تاریخ نشده است اعلام کرد برای لیگ های ایتالیا و یا انگلستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im