هیچ کابین چمدان های پروازی وعده های غذایی در پیش نویس قوانین برای بازگشایی مسافرت هوایی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چمدان کابین را منع می شود و مسافران با سن بالای 80 سال مجاز در پروازهای زمانی که مسافران هوایی, خدمات معلق از مارس 25 به دلیل Covid-19 مستند رزومه در کشور با توجه به دستورالعمل های تدوین شده توسط دولت برای فاز اول راه اندازی مجدد پروازهای تجاری.

پیش نویس دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) ارائه شده توسط حمل و نقل هوایی داخلیوزارت برای مسافران خطوط هوایی و فرودگاه اپراتورها در جلسه روز شنبه را انجام داده اند دور با حکومت نگه داشتن وسط صندلی خالی در انطباق اجتماعی با فاصله گرفتن از هنجارهای. مسافر ID چک نیز خواهد بود لازم نیست به طوری که برای به حداقل رساندن این جمعیت در ترمینال دروازه.

سهامداران در حمل و نقل هوایی کسب و کار از جمله شرکت های هواپیمایی و فرودگاه اپراتورها خواسته شده است به نقد و بررسی پیش نویس یک کپی از آن دیده شده است توسط Hindustan Times, و ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را.

“این روشن است که پیشنهاد شد به دنبال در پیش نویس مقاله بحث از شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها. این پیشنهادات در حال حاضر دریافت شده است.نهایی SOP است و هنوز به صادر شود” گفت: Rajeev جین اضافی و مدیر کل در وزارت هوانوردی ،

قوانین آن را اجباری برای همه مسافران به ورود در فرودگاه تنها پس از تکمیل وب سایت خود را بررسی کنید-در صفحه اصلی. گزارش زمان برای مسافران در فرودگاه است پیشنهاد می شود با افزایش دو ساعت. تنها مسافرانی که پروازهای برنامه ریزی شده به حرکت در شش ساعت خواهد بود و مجاز در داخل فرودگاه.

چمدان کابین مجاز خواهد بود و تنها یک قطعه چک در چمدان با وزن کمتر از 20 کیلوگرم خواهد بود مجاز برای هر مسافر در فاز اول از سر گرفته هواپیمایی عملیات.کسانی که سن بالای 80 اجازه داده نخواهد شد در پرواز. با توجه به پیش نویس دستورالعملهای عملیاتی استاندارد مسافران را متوقف کرده و از سوار شدن به یک پرواز به دلیل سن و یا اگر آنها یافت می شود در حال اجرا در درجه حرارت بالا خواهد بود و مجاز به تغییر تاریخ سفر بدون هر گونه مجازات است.

چیزهای دیگر مانند حمل و نقل جاده مجبور به بازگشت به حالت عادی قبل از پروازهای تجاری هستند از سر گرفته گفت: Sudhakara ردی رئیس جمهور از مسافران هوایی انجمن هند (APAI) اشاره کرد که برخی از کشورها می خواهند این مستند در حال حاضر دو بار تمدید شده بود و در طولانی مدت فراتر از مارس 17, زمانی که آن را با توجه به پایان است. نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس آدرس به ملت سه شنبه شب سخن از قریب الوقوع مستند 4.

“اگر مسافر هوایی داخلی و خدمات شروع از هفته آینده تنها چند مسافر با داشتن وسایل نقلیه شخصی قادر خواهد بود به پرواز به عنوان بسیاری متحده درخواست کرده اند که این مستند می تواند تمدید شود, ساخت حمل و نقل جاده دشوار پس از فرود” ردی گفت. “تنها چند مقصد باز خواهد شد برای تمام رشته آنهایی که برای پرواز به شهرهای مربوطه می باشند.”

یک سرویس کامل شرکت هواپیمایی گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت: “خیلی زود است که اظهار نظر در مورد SOP به عنوان آن هنوز هم در حال آماده شده است.”

دانلود Aarogya Setu برنامه خواهد بود و اجباری برای تمام مسافران است. تنها کسانی که با یک “سبز وضعیت” خواهد بود و مجاز به ورود به فرودگاه.

شرکت های هواپیمایی خواسته شده است برای باز کردن چک در شمارنده سه ساعت قبل از زمان خروج و به آنها نزدیک 60 تا 75 دقیقه قبل از خروج. شبانه روزی آغاز خواهد شد یک ساعت قبل از زمان خروج و دروازه را 20 دقیقه قبل از.

Frisking از مسافران خواسته شده است به حداقل رسانده و به تواند انجام شود تنها در صورتی که درب قاب فلزی آشکارساز بوق. پیش نویس دستورالعملهای عملیاتی استاندارد نیز بپرسید مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) به مهر مسافر را پاس شبانه روزی در این مرحله ،

شرکت های هواپیمایی گفته شده به انجام ثانویه چک دما در شبانه روزی دروازه قبل از اینکه مسافران خود را وارد کنید تا پرواز.

در این سند همچنین نشان می دهد که همان مجموعه ای از خدمه (خلبان و کابین خدمه) بود rostered در یک پرواز تا زمانی که ممکن است برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

مسافران را نمی توان در خدمت وعده های غذایی در هیئت مدیره. آب در دسترس خواهد بود در فنجان و بطری در نگارخانه.

آخرین سه ردیف هواپیما نگه داشته شود خالی برای جداسازی هر مسافری که توسعه یک وضعیت پزشکی است. خدمه دست زدن به چنین مواردی را پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی.تعداد کافی از PPEs در دسترس خواهد بود در هیئت مدیره برای مقابله با بیش از یک مورد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>