‘هیچ سود’ هیدروکسی کلروکین در درمان ویروس: مطالعات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

درمان COVID-19 بیماران مبتلا به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) تا به حال هیچ اثر مثبت و ناشی از دیگر عوارض دو مطالعات جدید نشان داد جمعه.

ضد التهابی بوده و تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان دیگران به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” و پس از مطالعات اولیه در آزمایشگاه تنظیمات آن را نشان داد ممکن است قادر به جلوگیری از تکثیر ویروس.

اما چند مطالعات بعدی — از جمله یک بودجه توسط دولت ایالات متحده — به نظر می رسد که فرو برد و امیدوار است که HCQ می تواند کمک به بیماران بستری با COVID-19.

در این مطالعه برای اولین بار منتشر شد جمعه محققان در فرانسه تحت نظارت 181 بیماران بستری مبتلا به پنومونی با توجه به COVID-19 و که نیاز به اکسیژن است.

هشتاد و چهار تيمار با HCQ و 97 نمی شد.

آنها هیچ تفاوت معنی داری بین گروه ها یا انتقال به بخش مراقبت های مرگ در هفت روز و یا در حال توسعه سندرم زجر تنفسی حاد در عرض 10 روز.

“هیدروکسی کلروکین دریافت کرده است توجه در سراسر جهان به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 به دلیل نتایج مثبت از مطالعات” گفت: نویسندگان این تحقیقات منتشر شده در مجله BMJ.

“نتایج حاصل از این مطالعه را پشتیبانی نمی کند استفاده از آن در بیماران بستری در بیمارستان با COVID-19 که نیاز به اکسیژن است.”

مطالعه دوم دیدم محققان در چین تقسیم 150 COVID-19 بيمار در دو گروه که یکی از آنها دریافت HCQ.

چهار هفته پس آزمون نشان داد نرخ مشابه پایدار عفونت در میان هر دو گروه هر چند واکنش های جانبی به درمان شايع تر بود در HCQ ،

و نه شدت و یا مدت از علائم متفاوت بین هر گروه.

هیدروکسی کلروکین و مرتبط با ترکیب کلروکين استفاده شده است برای چندین دهه برای درمان مالاریا و همچنین اختلالات خود ایمنی لوپوس و آرتریت روماتوئید.

ماه گذشته سازمان پزشکی اروپا هشدار داده است که وجود دارد هیچ نشانه ای HCQ می تواند درمان COVID-19 و گفت: برخی از مطالعات دیده بود جدی و گاهی کشنده مشکلات قلبی در بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>