هیچ AC مربیان اجباری ماسک و ورود زود هنگام, سفر راه آهن پست Covid-19 مارس…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

که زندگی پس از مستند برداشته است که از آن برداشته شده است به طور گسترده ای اذعان کرد در دولت و فراتر از آن. راه آهن با توجه به گزارش در www.livehindustan.com همچنین کار بر روی به روز رسانی مردم چگونه باید سفر در قطار. بر اساس این گزارش در هندوستان یک خواهر انتشار Hindustan Times, مسافران ممکن است مورد نیاز برای رسیدن به ایستگاه های راه آهن و جلوتر از برنامه ریزی زمان خروج از قطار. در حال حاضر مقامات به نظر می رسد به دنبال امکان الزام چهار ساعت هم منجر شود. این احساس را به مسافران زمان کافی برای پاک کردن اضافی و پروتکل های ایمنی است که می تواند به بازی می آیند.

برای مطمئن شود, راه آهن, وزارت روز پنجشنبه اصرار دارد که این تصمیم گرفته شده تا کنون.

“وزارت راه آهن اتحاد صادر نشده هر پروتکل در مورد مسافر در طول سفر پست مستند دوره عنوان شده است به اشتباه گزارش شده در برخی از رسانه ها گزارش” راه آهن وزارت توییتی. “به عنوان و هنگامی که تصمیم گرفته است همه سهامداران خواهد بود رندانه. لطفا نمی شود هدایت هر گمراه کننده گزارش ،

Coronavirus به روز رسانی های زنده

با توجه به هندوستان گزارش در اینجا لیستی از تغییراتی که پیشنهاد شده است.

1. تنها غیر تهویه مطبوع مربیان ممکن است در دسترس برای سفر به منظور جلوگیری از گسترش بیماری که اعتقاد بر این است که پتانسیل بیشتری برای انتقال مطبوع از محیط زیست است.

2. مسافران ممکن است نیاز به به روز رسانی و اطلاع راه آهن از وضعیت سلامت خود را 12 ساعت قبل از سفر.

3. اگر یک مسافر پیدا شده است با علائم Covid-19 او به احتمال زیاد deboarded و مجبور به کنار گذاشتن سفر خود را.

4. هر مسافر می تواند یک ماسک صورت و دست و دستکش برای استفاده در طول سفر در برابر هزینه های کوچک. استفاده از ماسک و دستکش می تواند اجباری در طول سفر.

6. فروشندگان ممکن است اجازه ورود مربیان از خارج.

7. شهروندان ارشد ممکن است منصرف از سفر در قطار برای صرفه جویی در آنها را از ابتلا به عفونت است.

8. مسافران ممکن است باید به تصویب از طریق یک ویژه ساخته شده در تونل برای ضد عفونی.

9. اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای اجرا شود ممکن است در طول سفر.

10. هر چهار درب در یک قطار مربی به احتمال زیاد به نگه داشته می شود قفل شده است برای جلوگیری از هر گونه ورود غیر مجاز به داخل محفظه در طول سفر.

11. ترین قطار هستند به احتمال زیاد به کار بدون توقف بین مبدا و مقصد ایستگاه تنها یک زن و شوهر از توقف اضافی در بین ممکن است اجازه داده شود در برخی موارد.

12. کنار اسکله در خواب مربیان ممکن است خالی نگه داشته برای اطمینان اجتماعی فاصله و تنها دو مسافر هستند به احتمال زیاد مجاز در یک کابین متشکل از شش اسکله.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>