هیچ 3k-تن سپرده طلا داشت تا Sonbhadra: زمین شناسی از هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سازمان زمین شناسی هند (GSI) گفت: در روز شنبه وجود دارد هیچ کشف یک سپرده طلا در حدود 3,350 تن در اوتار پرادش را Sonbhadra یک نکته که آمد و پس از گزارش به نقل از مقامات محلی معدن و گفته است که وجود دارد گسترده سپرده از منابع در این منطقه است.

در واکنش به گزارش GSI که دفتر مرکزی اش در کلکته گفت: آن را تا به حال انجام اکتشاف طلا در منطقه اما نتایج نه تشویق. “ما تا به حال انجام اکتشاف در حدود 0.5 کیلومتر مربع منطقه حفر به عنوان آنجا که 50 متر زیر زمین است. ما برآورد محافظه کار بود که در اطراف 160kg از طلا نمی 3,350 تن استخراج می تواند از بیش از 52,800 تن سنگ آهن از. این به این معنی شما می توانید تنها در اطراف 3.03 گرم در هر تن سنگ” گفت: M Sridhar مدیر کل GSI.

Sonbhadra منطقه معدن افسر KK رای بود که ادعا کرد در روز جمعه که سپرده طلا تخمین زده می شود حدود 3000 تن داشت و در پسر Pahadi و Hardi مناطق از منطقه است.

با توجه به GSI اما در دسترس بودن طلا “بسیار لاغر” و سازمان پیدا کند آن را از لحاظ اقتصادی قابل دوام برای رفتن بیشتر استخراج است. گزارش خود بعدها به دست دولت اداره زمین شناسی و معدن, Uttar Pradesh.

“ما در طول اکتشاف ما حفر چاه با فاصله 120 متر و 50 متر عمیق است. در گزارش ما ما تا به حال پیشنهاد شده است که اگر ما عمیق تر و چاه در حال حفر و نزدیک (کمتر از 120 متر) و سپس این امکان وجود دارد برای پیدا کردن یک کمی طلا بیشتر از آنچه که ما تا به حال برآورد شده است. اما قطعا نه 3,350 تن” گفت: Sridhar.

در آن بیانیه GSI گفت: “طبق اخبار گزارش های منتشر شده در رسانه های مختلف که در دسترس بودن 3350 تن طلا در پسر Pahadi و Nardi زمینه Sonbhadra منطقه است اظهار داشت: در این خبر که دولت در مدیریت زمین شناسی و معدن (DGM), Uttar Pradesh به اشتراک گذاشته شده است این اطلاعات است. زمین شناسی از هند است نه یک حزب به اطلاعات منتشر شده در اخبار. GSI است تخمین زده می شود چنین نوع از منبع گسترده ای از سپرده طلا در Sonbhadra منطقه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>