Nirav مودی تنظیم از راه دور و استرداد دادگاه از مارس 11 در انگلستان دادگاه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | لندن | منتشرشده: آوریل 28 سال 2020 10:47:00 pm

Nirav Modi, Nirav modi PNB scam, PNB fraud, Nirav Modi fugitive economic offender, Punjab National Bank, Nirav Modi supreme court, Nirav Modi paintings auction دو اتهام دیگر از “باعث از بین رفتن شواهد” و ارعاب شاهدان و یا جنایی تهدید به مرگ شد اضافه شده در توسط بانک مرکزی و تایید شده در اوایل این سال است. (فایل)

فراری تاجر الماس Nirav مودی مبارزه با استرداد به هند به اتهام بیش از نزدیک به 2 میلیارد تومان پنجاب بانک ملی (PNB) تقلب و پولشویی مورد بود در روز سه شنبه remanded در بازداشت تا مارس 11, زمانی که او پنج روز محاکمه برگزار خواهد شد را در یک بخش-کنترل از راه دور تنظیم می باشد.

49 سال است که تسلیم در Wandsworth زندان در جنوب غرب لندن پس از دستگیری او در سال گذشته به نظر می رسد قبل از بریتانیا دادگاه از طریق videolink. او تنها خود را به تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, در طول این جلسه که در محل در وست مینستر دادستانی دادگاه در لندن از طریق تله کنفرانس با توجه به COVID-19 مربوط به اجتماعی فاصله روش در محل در سراسر انگلستان دادگاه.

منطقه قاضی ساموئل Goozee که ریاست آن بر مورد مدیریت جلسه با بیان برخی از رزرو در مورد استرداد جلسه رفتن پیش رو در ماه آینده به عنوان برنامه ریزی شده در حال حاضر تحت مستند. اما این توافق بین همه احزاب که از یک محاکمه اجرا از دادگاه CVP یا مشترک پلت فرم در حال مشاهده را در طول وکلا-شنوایی تنها در 7 مه پیش از جلسه نهایی.

“برخی از زندانها در حال تولید زندانی در فرد پس از من خواهد مستقیم Wandsworth زندان به تولید آقای مودی در فرد به صورت آزمایشی از آوریل 11. اگر که عملی مشارکت خود را توسط لینک زنده باقی می ماند backstop, قاضی Goozee به این نتیجه رسیدند.

توافق شد که تعداد محدودی از نمایندگان قانونی خواهد بود در حال حاضر از لحاظ جسمی در دادگاه برای محاکمه به عنوان شاهد به شواهد خود را از طریق videolink. مودی خواهد بود قادر به مشاهده رسیدگی یا از حوض اگر مقامات زندان به یک توافق فیزیکی انتقال یا از طریق قوه قضائیه مشترک مشاهده سیستم از Wandsworth زندان است.

پنج-بعد از شنیدن مارس 11 مربوط به دولت هند استرداد درخواست شده توسط دولت بریتانیا در سال گذشته است. مورد ثبت شده است توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) و مربوط به تقلب در مقیاس بزرگ بر یک PSU طریق جعلی اخذ نامه از درک (LoUs) و شویی از درآمد حاصل از آن تقلب است.

دو اتهام دیگر از “باعث از بین رفتن شواهد” و ارعاب شاهدان و یا جنایی تهدید به مرگ شد اضافه شده در توسط بانک مرکزی و تایید شده در اوایل این سال است.

مه 11 استرداد شنوایی پیش رفتن و درخواست های جدید (دو اضافی جرائم بخشی از نوبت به پرونده) شده است پیوست اما برخورد خواهد شد با در جداگانه بعد از شنیدن احتمالا در ماه جولای گفت: خدمات تاج دادستان (CPS) ظاهر می شود از طرف مقامات هند است.

CPS وکیل مدافع نیک Hearn نشان داد که دولت هند نمایندگان خواهد بود پس از رسیدگی و دادن دستورالعمل از طریق دادگاه حاضر مشترک پلت فرم مشاهده داده coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

ما دریافت کرده اند جامع پاسخ در نوشتن از دولت هند آن را کاهش می دهد به احتمال زیاد طول متقابل امتحانات گفت: Hearn.

آن را نیز تایید کرد که این تاجر الماس نمی شود به شواهد در این مورد اما تیم حقوقی خود را قصد دارد به تولید حدود شش شاهدان از جمله یک کارشناس جواهرات و اشیای قیمتی و همچنین قضایی و زندانها ،

ما بسیار مشتاق به برگزاری جلسه اگر ما می توانیم, اگر آقای مودی مشارکت و از شاهدان به نظر می رسد امکان پذیر است گفت: مودی وکیل مدافع کلر مونتگمری در تله کنفرانس جلسه در روز سه شنبه.

قاضی Goozee تعیین کرده است May 4, به عنوان آخرین مهلت برای اسکلت استدلال پیش نویس اتهامات و هر گونه شواهد بیشتر به ارائه شده در این مورد. در اشاره به ثروت از شواهد مستند متکی در مورد?, او به دنبال توافق پیش از محاکمه خواندن لیست پایان این هفته است.

بسیاری از موارد قانونی در انگلستان گنجانیده شده اند videolink و تلفنی گزینه های که در آن ممکن است با همه جدید هیئت منصفه دادگاه به حالت تعلیق در میان اجتماعی فاصله قوانین در جای خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مودی که Wandsworth زندان در نظر گرفته شده است یکی از مهمترین و بیش از حد شلوغ در انگلستان ساخته شده بود یک پنجم تلاش در وثیقه در دادگاه عالی در ماه گذشته که رد شد به عنوان قاضی حکم داد که او در ادامه به مطرح پرواز خطر است.

او دستگیر شد و در 19 مارس 2019 در استرداد حکم اعدام توسط اسکاتلندیارد به اتهام کلاهبرداری و پول شویی مطرح شده توسط دولت هند

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>