نه Tablighi Jamaat اعضای آزمون مثبت برای Covid-19 در پاکستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حداقل نه Tablighi Jamaat فعالان تست شده اند مثبت برای رمان coronavirus در استان پنجاب پاکستان در نظر گرفتن مجموع عفونت به 6,506 در کشور با توجه به گزارش رسانه ها در روز پنج شنبه.

این موارد جدید پدید آمده در روز سه شنبه در مناطق مختلف استان پنجاب. دو هفته به عقب 198 Tablighi Jamaat کارگران قرنطینه در پاکستان و نه از آنها آزمایش مثبت, سپیده دم, روزنامه گزارش شده است.

“آزمون خود را گزارش کرده و از آنها یک آزمایش مثبت برای این ویروس در پاکستان. به طور مشابه شش دیگر واعظان آزمایش مثبت برای coronavirus در ساهیوال و دو نفر دیگر آزمایش مثبت در بهاولپور,” مقامات بودند نقل عنوان کرد و گفت در این گزارش.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات بیش از 2 میلیون نفر آلوده به ویروس و بیش از 136,000 که مردم از این بیماری در سطح جهان است.

پاکستان تا اکنون گزارش شده و در مجموع 6,506 تایید موارد coronavirus با 123 مرگ و میر در این مقاله گزارش شده است.

به نقل از منابع گزارش گفت: پلیس منطقه به قرنطینه اعضای Tablighi Jamaat در مساجد در Dhoore Kote نزدیکی خيرپور Daha.

یکی از آنها توسعه علائم کروناویروس و بعدها اولین مورد مثبت در منطقه, پلیس گفت:.

دیگر Tablighi Jamaat فعال بود و همچنین حمل و نقل از یک مسجد به بیمارستان.

پیش از این Tablighi Jamaat برگزار کنوانسیون در لاهور در ماه مارس نادیده گرفتن هشدارهای مقامات و بعد از آن اعضای خود را به گسترش این بیماری در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>