نه پروژه برای کشاورزان روستایی گجرات در بودجه دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avinash Nair | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 3:29:36 pm

Gujarat budget, gujarat farmers, ruaral gujarat budget, farmers projects, indian express یک کشاورز تغییر جدید ‘گاو طبیعی مبتنی بر کشاورزی’ ارائه خواهد شد یک کمک هزینه از 900 تومان در هر ماه است. (عکس)

رونمایی از یک رشته از نه پروژه های جدید برای کشاورزان و مناطق روستایی از دولت گجرات در حالی که دولت ارائه بودجه برآورد شده برای سال 2020-’21 ساخته شده ارائه 1,400 تومان کرور روپیه برای این طرح جدید, بزرگترین آن بود “Dinkar Yojana” که اهداف به ارائه برق به کشاورزان در طول روز زمان است.

دولت که ارائه شده است حدود هشت ساعت برق به کشاورزان عمدتا پس از شب هنگام اعلام 3,500 تومان کرور روپیه طرح برای ارائه قدرت در طول روز زمان است. “دولت ما ارائه قدرت کافی اتصالات ثابت و کیفی قدرت عرضه به کشاورزان است. در حال حاضر ما تصمیم به ارائه قدرت عرضه به کشاورزان در طول روز زمان برای برآوردن خود را به مدت طولانی تقاضا است. به عنوان بخشی از آن من اعلام جدید Dinkar Yojana,” پاتل گفت: در حالی که خواندن سخنرانی خود در گجرات مجمع در روز چهارشنبه.

“در سه سال آینده تمام کشاورزان در گجرات روستایی ارائه خواهد شد قدرت برای کشاورزی در طول روز زمان است. برای این کار زیر و ایستگاه های شبکه های انتقال خواهد شد در هزینه 3,500 تومان کرور. برای سال اول من در ساخت یک ارائه Rs 500 کرور روپیه” پاتل گفت. “Dinkar به معنی خورشید در طول روز زمان” او گفت ،

دولت همچنین اعلام کرد یک طرح جدید برای کمک به کشاورزان برای تغییر به “گاو طبیعی مبتنی بر کشاورزی”. پاتل گفت: “در این طرح یک کشاورز تغییر به گاو طبیعی مبتنی بر کشاورزی ارائه خواهد شد یک کمک هزینه از 900 تومان در هر ماه یعنی., تومان 10,800 در هر سال است. کشاورز نیاز به استفاده از کود گاو مبتنی بر کود و Jivamrut برای کشاورزی. این کمک خواهد کرد که افزایش حاصلخیزی خاک در دراز مدت و بهره مندی از خدمت گاو را نیز به دست آورد” وزیر گفت.

پاتل نیز اعلام کرد Mukhyamantri Pashudan Sahay Yojana که در آن 150 کیلوگرم از خوراک گاو ارائه خواهد شد و در 50 درصد نرخ اعطایی برای یک ماه به کشاورزان زمانی که خود را گاو یا بوفالو می دهد تولد به گوساله. یکی دیگر از طرح جدید حمل بودجه ارائه 100 تومان کرور روپیه اعلام شد به Panjara جمهوری که پس از گاوها خود کفا است. تحت این طرح بهره مند از امکانات زیربنایی ارائه خواهد شد برای گاو میریزد godown برای علوفه ذخیره سازی tube-تسهیلات خوبی برای آب ،

وزیر همچنین پرده برداری از Mukhyamantri Pak Sangrah Yojana برای جلوگیری محصول از دست دادن با توجه به unseasonsal باران و طوفان بیش از حد باران و حشرات تهدید و عوامل دیگر. “در این طرح کشاورزان ارائه خواهد شد کمک هزینه تومان 3,000 هر تا زمانی که برای ساخت کشاورز سازی ساختار در مزرعه. ساخت و ساز از جمله در مزرعه ذخیره سازی ساختار خواهد بود معاف از NA (Nonagricultural) اجازه” گفت: وزیر ساخته شده است که ارائه Rs 300 کرور. این طرح جدید می آید پس از کشاورزان در گجرات رزرو زیان سال گذشته در طول به unseasonal باران و طوفان و ملخ حملات.

دولت Rs 200-کرور ارائه در بودجه برای همان. یک “Kisan Parivahan Yojana” در خطوط مرکز “Kisan راه آهن و Udan Yojana” نیز اعلام کرد در بودجه که در آن کشاورزان ارائه خواهد شد کمک هزینه تومان 50,000 تومان 75,000 برای تهیه نور تحمل بار خودرو.

یک Mukhyamantri Gramya Svanirbhar Yojana نیز اعلام کرد که به اهداف ایجاد اشتغال پایدار برای زنان در مناطق روستایی است. یکی دیگر از طرح جدید نیز پرده برداری فراهم می کند که کمک هزینه به کوچک سنتی ماهیگیران برای تهیه موتور برای قایق های ماهیگیری.

دولت نیز ارائه Rs 1,489 کرور به حدود یک لاخ جدید کشاورزی اتصالات قدرت. این بودجه همچنین باعث می شود یک ارائه Rs 7,385 کرور برای ارائه یارانه ها قدرت “برای کاهش هزینه های کشاورزی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>