Nick Kyrgios را در برنا Coric روز چهارشنبه پس از کروات گفت که او ناراحت شده و انتقاد از نواک جوکوویچ در آدریا تور نمایشگاه که در آن چند بازیکن تست مثبت برای COVID-19. جوکوویچ Coric, گریگور دیمیترو و Viktor Troicki تمام آزمایش مثبت در طول این رویداد در صربستان و کرواسی بود که بعد از رها. “من آنچه او نوشت: اما من به سادگی نمی مراقبت به خاطر او دوست دارد به طور کلی پس از یک نبرد” Coric گفت: کرواسی Jutarnji لیست روزنامه.

“اگر کسی دیگری بود تدریس درس من را درک کرده اند اما Kyrgios … آن را به نحوی واقع بینانه نیست.” Kyrgios تا به حال همچنین با انتقاد الکساندر Zverev پس از یک تصویری از این بازیکن در شلوغ باشگاه ظهور آنلاین با وجود این جهان عدد هفت حمایت او را از خود جدا زیر ظاهر خود را در آدریا تور.

“من با شما موافقم که خوب نبود Zverev عمل بد” گفت: Coric. “اما من نمی بینم که نیاز به انتقاد بازیکنان دیگر در این راه است. من آن را انجام نمی, اما دوباره آن را Kyrgios.” Kyrgios شات پشت در Coric گفته او “باید مراقبت” مورد نظر خود.

“آیا شما را از سنگ در سر خود را؟” Kyrgios گفت در توییتر.

“دوباره, شما می تواند ایستادن برای جفت خود را, من فقط تلاش برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. آنها بازیکنان تنیس نیستند خاص است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im