نیا نام است از عمل در TN پلیس در پرونده قتل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی تحقیقات آژانس (نیا) ثبت شده است به اتهام ورق نامگذاری یک دولت اسلامی عمل از تامیل نادو را Cuddalore — Khaja حکیم mohideen و پنج نفر دیگر در قتل یک افسر پلیس در Kanyakumari در ماه ژانویه این سال به عنوان بخشی از حکیم mohideen طرح برای احیای جهاد آژانس گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

جدا از 53 ساله حکیم mohideen کسانی که اتهام ورقه ورقه عبارتند از: Abdul Shameem و Y Thowfeek از Kanyakumari; جعفر صادق (Cuddalore); Mahboob پاشا و Ejas پاشا از بنگالور.

نیا سخنگوی حفاری سونیا نرنگ گفت: اتهام ورق واصل شد در قتل ویلسون ویژه Sub-بازرس (SSI) از Kaliyakkavilai ایستگاه پلیس بود که به ضرب گلوله و چاقو به مرگ در ژانویه 8 توسط Shameem و Thowfeek در حالی که افسر وظیفه در Kaliyakkavilai بازار جاده بررسی ارسال. او افزود که متهم خود را نشان داد قصد ایجاد وحشت در اذهان مردم به عنوان بخشی از به راه انداختن خشونت جهاد.

به نیا در زمان بیش از این مورد در فوریه 1 از تامیل نادو پلیس و طی بررسی نقش حکیم mohideen, Mahboob, Ejas و جعفر در توطئه بزرگتر بودند نشان داد و آنها arraigned به عنوان متهم کرده است.

نرنگ گفت: حکیم mohideen عضو داعش در حال رادیکالیزه Shameem و Thowfeek در جهادی (خشونت افراطی) ایدئولوژی پس مارس 2019 و استخدام آنها را به باند تروریستی برای انجام حملات خشونت آمیز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>