نیا باعث می شود 7 دستگیری در پولوما حمله تروریستی مورد او پناه JeM تروریست ها…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی تحقیقات آژانس (نیا) را دستگیر کرده است جامو و کشمیر اقامت بلال احمد Kuchey برای ایفای نقش کلیدی در 2019 پولوما حمله تروریستی که منجر به کشته شدن 40 CRPF سربازان در دره کشمیر رسمی سازمان آزادی گفت: در روز سه شنبه.

بلال تا به حال ارائه پشتیبانی لجستیکی به این گروه از تروریست ها که قصد حمله در فوریه 14 که از مواد منفجره لادن ون منفجر شد به یک کاروان مرکزی ذخیره نیروی پلیس رفت و آمد در بزرگراه ملی در پولوما منطقه انتشار متحده است.

“عاملان اصلی در این مورد در آنجا ماند و در خانه خود و او بیشتر معرفی آنها به دیگر OGWs ارائه شده است که خانه های امن در طول اقامت خود را و برنامه ریزی از حمله” به نیا می گوید.

پولوما روبرو می شوند: گروه های تروریستی به ضرب گلوله, 3 پرسنل امنیتی زخمی در J&K

به گزارش آژانس بلال نیز ارائه جیش-e-محمد تروریست ها با “بالا پایان تلفن های همراه” برای برقراری ارتباط با پاکستان بر اساس JeM رهبری و در میان خود برای برنامه ریزی و اجرای این حمله است.

“بیشتر این تلفن همراه ارائه شده توسط او نیز مورد استفاده قرار گیرد برای ضبط کلیپ های ویدئویی از Fidayeen عادل احمد Dar که ویروسی شد بعد از حمله” نیا آزادی گفت.

Adil احمد Dar بود که تا به حال رانده ون به CRPF کاروان.

بلال است و هفتمین فرد دستگیر شده در پولوما مورد. آخرین پنج شنبه, نیا, بازداشت یک Budgam مقیم محمد اقبال نه از (25) عضو JeM را “حمل و نقل ماژول” که تقبل قایق از آب عبور نفوذ تروریست ها از مرز کشمیر در ماه فوریه 2019 قبل از حمله.

نیا بازداشت “حمل و نقل ماژول” عضو جیش در پولوما حمله

نه این است که متهم از اتهام تسهیل حرکت از یکی از تروریست ها– محمد عمر فاروق-که کمک در ساخت بمب مقامات گفته بود به جای کمک فاروق تسهیل حرکت خود را از طریق بزرگراه های ملی در نزدیکی مرز بین المللی به جنوب کشمیر او نفوذ به سرزمین های هندی در جامو منطقه در ماه آوریل سال 2018 است.

پنج نفر دیگر بازداشت در اوایل سال جاری در پولوما حمله مورد شامل فولادوند بشیر Magrey محمد عباس نه Waiz-ul-Islam, یک دختر جوان – انشایی Jan و پدر طارق احمد شاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>