ملی تحقیقات آژانس دادگاه تمدید شده در روز پنج شنبه قضایی بازداشتگاه برگرداندن به حالت تعلیق در جامو و کشمیر DSP Davinder سینگ و سه نفر دیگر توسط 15 روز در ارتباط با پروب مربوط به اتهام ترور لینک افسر سابق پلیس.

سه تن دیگر متهم هستند Hizbul مجاهدین فرمانده نوید ببو او همدست محمد رفیع و قانون مدرسه ترک تحصیل محمد عرفان.

“قضایی بازداشتگاه از DSP Davinder سینگ و سه نفر دیگر تمدید شده است به مدت 15 روز. DSP ارسال خواهد شد به Hiranagar زندان در کتهوا منطقه در حالی که سه نفر دیگر فرستاده شده اند به کوت Balwal زندان در حومه جامو شهر” به گفته یک مقام رسمی.

سینگ دستگیر شد به اتهام تلاش برای کمک به تروریست ها برای سفر به خارج جامو و کشمیر در ماه گذشته.

در طول یک جستجو از یک AK-47 تفنگ سه اسلحه پنج نارنجک دستی, 174 گلوله AK-47 و 36 گلوله تپانچه و دیگر متهم مواد بدست آمده از آن است.

پس از آن یک مورد صنوبر شماره 05/2020 در بخش 18, 19,20,38 و 39 از فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از قانون بخش 7/25 از سلاح های عمل و بخش 3/4 از مواد منفجره مواد قانون ثبت شده بود با پلیس Qazigund.

پس از تحقیقات مقدماتی توسط جامو و کشمیر پلیس صورت گرفته بود توسط نیا و چند تیم از آژانس مرکزی بازجویی شده اند به حالت تعلیق افسر پلیس در جامو.

در ژانویه 23, ویژه نیا در دادگاه, Jammu او داده 15 روز بازداشت Davinder Singh, سید نوید قیامت شفیع میر رفیع احمد نه و Syed Irfan Ahmad به سازمان تحقیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im