توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 4:52:34 pm

Pulwama attack, Pulwama attack parliament, Pulwama attack intelligence failure, Pulwama attack lok sabha, Pulwama attack J&K governor, Pulwama attack investigation نیا تحقیقات نشان داده اند که JeM را سجاد احمد خان توطئه ترور اعمال در سراسر هند است.

به نیا روز شنبه ثبت اتهام ورق در برابر چهار جیش-e-محمد (JeM) دستیاران پولوما حمله متفکر در مورد توطئه برای ترور اعمال در سراسر کشور است.

به نیا تا به حال در سپتامبر گذشته ثبت اتهام ورق ادعا که JeM را سجاد احمد خان از نزدیکان از پولوما حمله متفکر Javan احمد خان بود توطئه ترور اعمال در سراسر هند است.

اتهام ورق بود در برابر چهار JeM فعالان در بخش 120-B (توطئه جنایی) و 121 (به راه انداختن و یا تلاش برای به راه انداختن جنگ و یا معاونت در جرم راه انداختن جنگ علیه دولت هند) از IPC و بخش های مختلف دقیق فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) و بخش از مواد منفجره مواد عمل می کنند.

Mudassir بود متفکر پشت این توطئه اما این اتهامات شد و موسى در برابر او و پس از او کشته شد در برخورد با نیروهای امنیتی در ماه مارس 2019 در آژانس گفت: در گزارش نهایی.

این مورد مربوط به یک توطئه جنایی تخم فرماندهان ارشد از JeM برای انجام حملات تروریستی در نقاط مختلف هند از جمله دهلی شورای ملی مقاومت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su