نیا بازداشت “حمل و نقل ماژول” عضو جیش در پولوما حمله

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی تحقیقات آژانس (NIA) در روز پنج شنبه بازداشت یک عضو جیش-e-محمد را “حمل و نقل ماژول” در ارتباط با پولوما حمله تروریستی ماه فوریه 2109 که به کشته شدن 40 CRPF troopers یک مقام گفت.

متهم محمد اقبال نه (25) ساکن Budgam گفته تقبل قایق از آب عبور تروریستی کمک کرد که در ساخت بمب که توسط یک خودروی بمب افکن برای حمله به CRPF کاروان.

نیا سخنگوی سونیا نرنگ در بیانیه ای گفت که نه تا به حال تسهیل حرکت محمد عمر فاروق یک JeM تروریستی و یک کلید conspirator در این مورد به جنوب کشمیر پس از نفوذ به سرزمین های هندی در جامو منطقه در ماه آوریل سال 2018 از ملی بزرگراه در نزدیکی مرز بین المللی.

“فاروق همراه با دیگران تا به حال مونتاژ بمب مورد استفاده در 14 فوریه 2019 حمله (که در آن از 40 CRPF jawans کشته شدند). نه شده بود تحت قضایی بازداشت و پس از ماه سپتامبر سال 2018 در یکی دیگر از جیش-e-محمد مربوط مورد بررسی نیا” نرنگ گفت.

“به این ترتیب, او تولید شده بود توسط مقامات زندان قبل از نیا دادگاه ویژه, Jammu در روز پنج شنبه و به مدت هفت روز بازداشت برای بازجویی. معاینه اولیه نشان داده است که به جای بود در تماس مداوم با پاکستان مبتنی بر رهبری جیش-e-محمد بود و در ارتباط با آنها بیش از پیام های امن به برنامه های کاربردی. او در بخشی از حمل و نقل ماژول’ از جیش-e-محمد” نرنگ اضافه شده است.

به نیا قبلا بازداشت پنج نفر در این دوره از پروب به بمب گذاری در پولوما. فولادوند بشیر Magrey محمد عباس نه Waiz-ul-Islam, یک دختر جوان – انشایی Jan و پدر طارق احمد شاه دستگیر شد در هفته آخر بهمن و هفته اول ماه مارس سال جاری بیش از یک سال پس از ترور اعتصاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>