سال آینده آفریقایی جام ملت به تعویق افتاد 2022

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سال آینده فینال جام ملت های آفریقا به تعویق افتاد شنبه 2022 در میان جمع شدن از مسابقات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنفدراسیون فوتبال آفریقا گفت: در این مسابقات 24 تیم در کامرون را در حال حاضر باز یک سال بعد در ژانویه سال 2022. 12 مرحله مقدماتی گروه به صورت یک چالش به پایان خواهد رسید در این سال است.

“تاریخ نهایی مسابقات و مسابقات باقی مانده از مسابقات انتخابی خواهد بود ابلاغ در موعد” CAF در بیانیه ای گفت: پس از جلسه کمیته اجرایی.

این دومین برنامه ریزی تغییر در این سال برای مسابقات قهرمانی قاره. این در اصل مجموعه ای به بازی در ماه ژوئن 2021 طول کامرون را فصل بارانی اما منتقل شد به آغاز سال است.

دوم سوئیچ به معنی باشگاه در اروپا خود را حفظ کنید آفریقایی بازیکنان فصل آینده بدون نیاز به انتشار آنها را برای ماه ژانویه-فوریه مسابقات است.

در یک جداگانه تصمیم CAF لغو 2020 زنان فینال جام ملت های آفریقا “با توجه به شرایط چالش برانگیز” خواهد شد و به جای راه اندازی یک زنان لیگ قهرمانان اروپا در سال 2021.

هر یک از CAF 54 عضو فدراسیون را دریافت 300.000 دلار در بودجه اضافی از قاهره مستقر در سازمان برای کمک به غلبه بر درآمد از دست رفته طی بیماری همه گیر. کل بسته کمک $است 16.2 میلیون.

مقدماتی برای مردان آفریقایی در جام جهانی شد و در حال حاضر در پشت برنامه. آفریقایی تیم ملی هنوز به بازی در FIFA رسمی تایید خرما در سال جاری و آنها ممکن است قادر به از سرگیری در ماه اکتبر.

با چهار دور مقدماتی هنوز هم به بازی می شود تنها چهار مسابقه خرما به احتمال زیاد موجود در اکتبر و نوامبر است.

CAF برای اولین بار تصمیم گرفت در ماه ژانویه را به 2021 مسابقات به جلو توسط پنج ماه بیشتر قابل اعتماد آب و هوا شرایط.

کامرون بوده است با توجه به مرحله این مسابقات در سال 2019 و دفاع از عنوان آن در صفحه اصلی بود اما محروم از مسابقات با مشکلات زیربنایی و امنیتی است.

کامرون همچنین برنامه ریزی برای میزبانی فینال تاخیر در مردان آفریقایی لیگ قهرمانان اروپا در Doualla است.

این رقابت ها متوقف شد در مرحله نیمه نهایی و CAF گفت: این برنامه ریزی برای از سرگیری در ماه سپتامبر با یک حذفی براکت تک پا بازی در یک محل. محل هنوز به تصمیم گرفت.

CAF در نظر دارد برای برگزاری یک 2020 مجمع ملی فدراسیون در ماه دسامبر در آدیس آبابا, اتیوپی و انتخابات مجلس در مارس 12. CAF رئیس جمهور احمد ماداگاسکار که با استفاده از یک نام است که با توجه به پایه دوم دوره چهار ساله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>