بعدی coronavirus بسته کمک به راحتی می تواند تورم گذشته $1 تریلیون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

برچسب قیمت برای آینده Covid-19 بسته کمک به سرعت می تواند تورم بالاتر از $1 تریلیون کاخ سفید: مذاکره کنندگان مذاکره با کنگره بیش از پول به بازگشایی مدارس و سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک افزایش ویروس تست و نگه داشتن جریان نقدی به آمریکایی ها در حالی که ویروس متجاوزین در آمریکا

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه وعده داد دور جدید پرداخت های مستقیم به افراد زیر سطح معینی درآمد شبیه به $1,200 چک فرستاده شده در بهار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کارگران است. و دموکرات ها می خواهند میلیاردها دلار برای تجهیز مدارس و تقویت دولت های محلی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع اعطا خصوصی با اوباما و قبل از آماده سازی برای دیدار با مجلس پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در تلاش است به واسطه یک مصالحه بین تروریستها در حال ظهور $1 تریلیون پیشنهاد با خانه را گسترده تر از 3 تریلیون لایحه.

مراتع به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور می خواهد به اطمینان حاصل شود که بودجه بسته “مطابق با نیازهای مشروع است که قبل از مردم آمریکا است.”

با همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش, مقامات اذعان چالش دلهره آور از تلاش برای جلوگیری از coronavirus بیشتر و جلوگیری از ناراحتی های اقتصادی است. ایالات متحده در حال افزایش عفونت و مرگ و میر 140,800 بیشتر از هر جای دیگری در جهان است. بحران بهداشت و درمان بدتر شدن است فقط به عنوان کمک های اضطراری به منقضی شده است.

مک کانل گفت: واشنگتن باید به منظور توسعه یک استراتژی با خیال راحت به بازگشایی مدارس و کسب و کار تا زمانی که واکسن را می توان یافت.

“ما نیاز به حک کردن یک new normal” جمهوری خواه رهبر گفت.

مک کانل در حال آماده به رول از $1 تریلیون دلاری پیشنهاد یک ضد پیشنهاد به Pelosi را 3 تریلیون خانه-تصویب طرح آنها به عنوان مسابقه به اعتصاب یک معامله تا پایان ماه. که زمانی که یک $600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش و کمک های دیگر از جمله فدرال اجاره مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از آپارتمان و واحد منقضی می شود.

مک کانل بسته خطابه ارسال: دور تازه مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها زیر سطح معینی درآمد به احتمال زیاد $75,000 برای تک گسترش وام کسب و کار کوچک زیر چک حفاظت از برنامه و ایجاد پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر آنچه او هشدار می دهد که پتانسیل “اپیدمی” از coronavirus پرونده های حقوقی.

همچنین انتظار می رود عبارتند از: حداقل 70 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس و 25 میلیارد دلار در ویروس تست وجوه. جمهوری خواهان می خواهند به جای $600 هفتگی فدرال بیکاری بهره مند شوند با یک مقدار پایین تر برای جلوگیری از بیکار از دریافت کمک های بیشتر از آنها را از طریق عادی چک خواهان گفت.

اما رئیس جمهور اولویت های در حال تقسیم خود را در ایران با متحدان خود در کنگره به حرکت به دموکرات ها به مذاکرات در حال جریان است.

تهمت می خواهد کامل لغو 15.3% مالیات بر حقوق و دستمزد است که تقسیم میان کارفرمایان و کارکنان و بودجه امنیت اجتماعی و مدیکر. کارشناسان می گویند که تنها هزینه $600 میلیارد دلار است. در جلسه روز دوشنبه رهبران ایران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنها ترجیح داده به تنها شامل بخشی از حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد است تقسیم مغلوب ساختن پیشی جستن را دلیل آن کمی برای کمک به خارج-از-کار آمریکایی ها و می افزاید: به بار بدهی. این مالیات در حال حاضر به تعویق افتاده برای کارفرمایان قبلی ویروس امداد بسته است. هواداران می گویند برش آن را در حال حاضر برای کارکنان قرار خواهد پول در جیب مردم و تحریک اقتصاد.

اوباما سناتور. John Cornyn تگزاس بود که در میان چند جمهوری خواهان گفت “نه یک فن” از یک حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی.

دولت همچنین panned فشار بیشتر ویروس, تست پول و گفت: قبلا سهمیه باقی می ماند unspent.

سناتور. لامار الکساندر تنسی رئیس کمیته بهداشت و درمان گفت: تمام جاده ها برای باز کردن مدرسه و رفتن به کار, باز, مراقبت از کودک منجر شود از طریق آزمایش.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز سه شنبه گفت: دولت می خواهد “هدفمند” بودجه برای دور بعدی کمک به جای اضافه کردن بیشتر به موجود گلدان. او گفت: هیچ کس در حال برگزاری است تا پول.

حزب دموکرات شروع به تحقیق چرا تهمت دولت چپ تقریبا نیمی از تست پول unspent.

دموکرات ها به طور گسترده رد نوظهور ایران طرح به عنوان طرفدار منافع شرکت های بزرگ بیش از امریکا کار خانواده است. شومر هشدار داد که از تکرار اشتباهات بهار که تهمت قرار دادند و به صورت متحده به سهولت اقامت-خانه سفارشات و بازگشایی شده است.

“که نمی خواهد — نمی – دریافت کار انجام می شود” شومر گفت.

آمریکا باید مورد تایید 100 میلیارد دلار به عنوان یک آموزش و پرورش صندوق تثبیت و حزب دموکرات به دنبال حتی بیشتر از $430 میلیارد دلار برای مدارس و دانشگاه ها دوباره باز با پول برای فاصله دانش آموزان از هم جدا خرید ماسک برای استفاده روزانه و متناوب برنامه اتوبوس.

سیاسی ریسک بالا برای هر دو طرف قبل از انتخابات نوامبر و حتی بیشتر از آن برای ملت به عنوان ویروس بحران اقتصادی و عواقب بازدید شهرهای بزرگ و کوچک.

جو بایدن دموکرات ها’ احتمالی ریاست جمهوری نامزد خود را اعلام کرد اولویت های خود را. این بسته جدید باید “تحویل تاسیسات به کسانی که بیشترین نیاز به آن: کار خانواده ها و کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

پس از اصرار در مصاحبه یکشنبه که این ویروس به سادگی “ناپدید می شوند” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اذعان کرد یک “بزرگ flareup” از Covid-19 موارد است. او اعلام کرد قصد دارد به بازتولید خود را روزانه تلویزیونی جلسات.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر درمان و واکسن در حال سقوط تخت در کاپیتول هیل به عنوان نمایندگان مجلس با درک هر Covid-19 درمان باقی می ماند, ماه, اگر نه یک سال از توزیع گسترده در آمریکا دولت فدرال که هنوز در تلاش برای ارائه اولیه لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

Mnuchin قول داد برای ماندن در کاپیتول هیل برای دو هفته آینده تعیین شده برای رسیدن به یک معامله با پایان ماه.

پیشنهاد ویروس کمک بسته خواهد بود پنجم زیر 2.2 تریلیون دلار تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است. نرخ بیکاری باقی مانده است در دو رقمی بالاتر در دهه گذشته را رکود بزرگ و فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحدهای مصوب در آخرین لایحه مورد به پایان می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>