به روز رسانی اخبار از هندوستان تایمز: کشته گانگستر Vikas Dubey را از نزدیکان بازداشت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اینجا بالا امروز, اخبار و تحلیل و نظر است. می دانم همه چیز در مورد آخرین اخبار و به روز رسانی اخبار از Hindustan Times.

Vikas Dubey را از نزدیکان بازداشت از تانه توسط ماهاراشترا ATS تیم

Arvind Ramvilas Trivedi (46) نام مستعار Guddan یک دیپلم از کشته گانگستر Vikas Dubey دستگیر شد توسط ماهاراشترا ضد تروریسم تیم ملی از Kolshet جاده در قهوهای مایل به زرد همراه با 30 سال راننده Sushilkumar Suresh Tiwari نام مستعار Sonu. ادامه مطلب.

ساعت مودی تماس برای زمان واقعی نظارت ملی و تکرار استراتژی دهلی در شورای ملی مقاومت

نخست وزیر نارندرا کارگردانی کرده است برای ارائه زمان واقعی در سطح ملی نظارت و راهنمایی برای همه Coved 19 تحت تاثیر کشورهای اتحادیه از هند با تمرکز ویژه در مناطق با یک رای مثبت برای این بیماری است. نخست وزیر مداخله ساخته شده بود در طول یک نشست سطح بالا او ریاست در روز شنبه برای بررسی وضعیت coronavirus وضعیت همه گیر در هند. ادامه مطلب.

من یک کنترل از راه دور, Sharad Pawar می گوید متحد شیو سنا منادی

NCP رئیس Sharad Pawar گفت: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در زمان تصمیم گیری برای کاهش محدودیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از مستند در زمان مناسب و در “محتاط” سبک عملکرد. ادامه مطلب.

‘زهیر خان پشت MS Dhoni موفقیت به هند آزمون کاپیتان’: Gautam Gambhir در سابق چپ بازوی سریع تاثیر

Gautam Gambhir دارای اعتبار زهیر خان برای یکی از بزرگترین عوامل پشت MS Dhoni افزایش به هند آزمون کاپیتان. Gambhir ستایش Zaheer هند به عنوان “بهترین در کلاس جهانی کاسه ساز” و اذعان کرد Sourav Ganguly نقش در آوردن سابق چپ بازوی سریع از طریق صفوف بدون که Dhoni نمی توانست طعم موفقیت او در آزمون. ادامه مطلب.

مناسب پسر بچه تریلر: Ishaan Khatter ممنوع درگیر یک forbidden romance. سازمان دیده بان

اولین تریلر برای یکی مناسب پسر تلویزیونی اقتباسی به کارگردانی میرا نایر شده است منتشر شد. این سری است که بر اساس این رمان توسط ویکرام ست و ستاره Ishaan Khatter ممنوع, Ram Kapoor, تانیا Maniktala و Rasika Dugal, در میان دیگران. ادامه مطلب.

HT سلام: بنگلور ابتکار است که کمک می کند تا زنان را قابل استفاده مجدد نوار بهداشتی

گرسنگی در جهان رزمندگان (WHW) در بنگلور شده است توزیع قابل استفاده مجدد نوار بهداشتی برای زنان است. این طرح آغاز شده توسط Mehrdad Soans است همچنین توانمند سازی زنان با ارائه آنها را با فرصت های شغلی. زنان شاغل هستند به کوک مجدد پنبه و دستمال. ابتکار طرح توزیع رایگان دستمال بهداشتی در این شهرستان است. سازمان دیده بان ویدیو کامل برای جزئیات بیشتر. سازمان دیده بان ویدئو.

پدربزرگ و مادربزرگ توقف توسط نوه و در صفحه اصلی در حالی که او را به ترک این تعجب شیرین.سازمان دیده بان

پدربزرگ و مادربزرگ معمولا برگزاری یک مکان بسیار ویژه ای در زندگی یک کودک است. از عشق بی پایان به حمایت بی قید و شرط برای بسیاری از افراد تبدیل شدن آنها به اولین همیشگی. که احتمالا به همین دلیل در این ویدیو نمایش یک مرد پدربزرگ و مادربزرگ است که ساخت بسیاری از مردم لبخند. این نشان می دهد که آنها را ترک یک پیام برای نوه خود را در حالی که او دور است. سازمان دیده بان ویدئو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>