به روز رسانی اخبار از هندوستان تایمز در 9 هستم: دولت قرار می دهد شش کشور در آماده باش به عنوان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اینجا بالا امروز, اخبار و تحلیل و نظر در 9 هستم. می دانم همه چیز در مورد آخرین اخبار و به روز رسانی اخبار از Hindustan Times.

شش کشور در هشدار به دولت هشدار بیشتر ملخ swarms

عملیات کنترل آلودگی در ادامه در شش متحده-راجستان, Madhya Pradesh, Punjab, Gujarat, Uttar Pradesh, و, Haryana. ملخ تهاجم را ناشی از “جزئی تلفات محصول” با توجه به به روز رسانی وضعیت تا جولای 3. اینجا بیشتر بخوانید.

ممکن است من یک کلمه لطفا ؟

ما فقط در نیمه راه از طریق 2020 و در حال حاضر این تغییر چگونه ما صحبت می کنند. آن را تحت فشار قرار دادند که ما بر اساس Merriam-Webster Dictionary به آن را سریع ترین به روز رسانی در تاریخ است. اینجا بیشتر بخوانید.

زمانی که آیشواریا رای قرار دادن خانواده قبل از حرفه ای تبدیل خواهد اسمیت فیلم به بازگشت به هند

آیشواریا ارائه شد سه فیلم توسط ویل اسمیت اما او تبدیل کردن همه آنها با توجه به محدودیت های زمانی. در اینجا چیزی است که او گفت: در مورد بازیگر هالیوود.

بالا 10 چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای افزایش WiFi و بهبود سرعت اینترنت

در یک زمان مثل این حیاتی است ما می دانیم که چگونه بهترین برای تقویت اتصال وای فای ما در خانه به طوری که ما سرعت اینترنت را افزایش می دهد و ما می توانیم بهترین استفاده را از این ارتباط ما در حال پرداخت است. اینجا بیشتر بخوانید.

قبل از Ganguly هند بودند ‘خوب’ از طرف: حسین در دادا تاثیر

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان ناصر حسین که بسیاری از مبارزه در میدان جنگ در برابر Ganguly هند صحبت در مورد تاثیر او در کریکت هند به تازگی. “من همیشه گفته ام و این یک تعمیم اما من همیشه گفته ام در مورد Ganguly که او ساخته شده هند سخت تر طرف. اینجا بیشتر بخوانید.

Amit Trivedi در موسیقی قوم و خویش و کار با Sushant Singh Rajput

Amit Trivedi مذاکرات به Ruchi Kaushal از هندوستان تایمز در مورد موسیقی فیلم و قوم و خویش. این Kai Po Che و Kedarnath خواننده نیز باز می شود در مورد همکاری نزدیک با Sushant Singh Rajput و چگونه دل او در عبور خود را دور. سازمان دیده بان.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>