به روز رسانی اخبار از هندوستان تایمز: Aarogya Setu برنامه حکومت برای دفاتر خصوصی نیست…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در اینجا بالا امروز, اخبار و تحلیل و نظر است. می دانم همه چیز در مورد آخرین اخبار و به روز رسانی اخبار از Hindustan Times.

Aarogya Setu برنامه حکومت برای دفاتر خصوصی نه به صورت داخلی کمک می کند: رسمی

اتحادیه اصلی وزارت مستند دستورالعمل که دستور کارفرمایان به اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را Aarogya Setu نرم افزار موبایل اعمال نمی به های داخلی کمک می کند تا ارشد اتحادیه خانه در مراسمی رسمی در روز شنبه. این مقام گفت: این ماده به وضوح طراحی شده به صورت عمومی و خصوصی و دفاتر.

ادامه مطلب

Riyaz Naikoo کشتن یک شوک می گوید Hizbul مجاهدین, رئیس, سید صلاح الدین

روز پس از Hizbul مجاهدین رئیس Riyaz Naikoo کشته شد در یک برخورد در کشمیر یک تصویری از این لباس را ‘فرمانده’ سید صلاح الدین ظاهر شده در اینترنت که در آن او به نظر می رسد آشفته بیش از نیروهای امنیتی از بین بردن ترور را سربازان.

ادامه مطلب

روز مادر 2020: اتمام این Bollywood مادران و کودکان خود را

جهان آماده برای جشن روز مادر در روز یکشنبه و پس از بالیوود. صنعت فیلم همچنین شامل برخی از جوان و سرد مادرم مانند کارینا کاپور, آیشواریا رای و دیگران که نگه داشتن طرفداران به روز رسانی با آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را با کودکان شایان ستایش.

ادامه مطلب

روز مادر 2020: در اینجا چگونه شما می توانید جشن روز مادر در طول مستند

در روز مادر معمول استعارههای از خرید یک کارت, کیک, کیک با روز مادر مبارک و یک دسته گل از گل ممکن است کمی دشوار این سال به لطف مستند. بنابراین در این زمان شما ممکن است به فکر می کنم در خارج از جعبه به نوبه خود این حادثه قرنطینه به یک مولد روز مادر هدیه ورزش.

ادامه مطلب

‘آرزو BCCI برنامه با ICC’: Raina, عرفان Pathan خواهید هندی بازیکنان برای شرکت های خارجی در لیگ T20

سابق هند همه طفیلی عرفان Pathan و هند رودخانه Suresh Raina در روز شنبه گفت که BCCI باید در نظر اجازه می دهد هند بازیکنان خارجی در لیگ. نظرات خود را در یک Instagram Live جلسه که در آن این دو به شرکت.

ادامه مطلب

CBSE به ارزیابی پاسخنامه کلاس 10 و 12 از فردا بعد از MHA است nod

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) تنظیم شده است به رول فرایند ارزیابی پاسخنامه از روز شنبه به وزارت امور داده و آن اشاره به یک HRD پیشنهاد وزارت در این زمینه است.

ادامه مطلب

این اهسته ناپدید شونده-فریاد شما-فریاد ما-همه برای بستنی. سازمان دیده بان

یک ویدیو ارسال شده در pup مامان Kayla ماریا Infinite حساب در مارس 4, زیر نویس, “آتنا او را دوست دارد بستنی” با ضبط با تمرکز بر سگ او به نام آتنا.

بیشتر بخوانید درباره بستنی دوست داشتن pup

Ramayan را سیتا Dipika Chikhlia و Lakshman Sunil Lahri بحث در مورد ساخت نشان می دهد

Ramayan بازیگران Dipika Chikhlia و سونیل Lahri شناخته شده برای بازی سیتا و Lakshman بود گفت Hindustan Times’ Ruchi Kaushal در مورد ساخت نشان می دهد. مدیر Ramanand ساغر پسر Prem ساغر نیز به آنها پیوست در های برخی از حقایق کمتر شناخته شده در مورد شلیک کنید.

سازمان دیده بان ویدیو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>