نیوزیلند باز می شود میله های زندان به عنوان بیشتر محدودیت کاسته چهار روز کار در هفته ایده شناور

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بارها و بارها باز در نیوزیلند برای اولین بار در ماه در روز پنج شنبه به عنوان محدودیت برای محدود کردن گسترش coronavirus بودند کاسته بیشتر و دولت با نگاه به احیای فعالیت های اقتصادی.

سالن سرو الکل باقی مانده بسته در سراسر کشور با وجود اکثر کسب و کارهای دیگر بازگشایی در هفته گذشته. دولت گفت: آنها مطرح خطرات اضافی با استناد به کره جنوبی که در آن یک تازه سنبله در موارد مقصر شلوغ, کاباره ها در سئول.

“ما در حال عصبی و هیجان زده ما بسته شده است برای مدت زمان طولانی واقعا که لطمه می زند” مت مک لافلین میخانه صاحب و یک عضو از گروه صنعت مهمان نوازی نیوزیلند گفت 1News.

“اما شما می دانید ما در مهمان نوازی. ما عشق ما دوستدار فوتبال ما به عشق مردم ما; ما هیجان زده به دریافت درب باز و برخی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در صندلی امیدوارم.”

مهمان نوازی و گردشگری شد بدترین ضربه گیر به عنوان نیوزیلند اجرا برخی از ونرخ اجتماعی محدودیت در جهان برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این اقدامات کمک به محدود کردن عفونت به بیش از 1500 نفر و 21 مرگ و میر کمتری نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio دولت چهره ها کار سختی راه اندازی مجدد $200 میلیارد اقتصاد با رشد انتظار می رود به طور قابل توجهی آهسته و صدها هزار شغل از دست داد.

دولت اعلام کرد NZ$50 میلیارد بسته در هفته گذشته که شامل میلیاردها دلار بر روی زیرساخت های بهداشت و درمان, مسکن و دستمزد یارانه طرح.

با مسافرت های بین المللی هنوز هم ممنوع protocol wine studio است تشویق به کسب و کار را در نظر بگیرید اجازه می دهد برای چهار روز کار در هفته پس از زلاند نو می توانید سفر در سراسر کشور برای کمک به ضرب و شتم صنعت گردشگری.

“در نهایت که واقعا نشسته بین کارفرمایان و کارکنان” protocol wine studio گفت: تاکید بر افزایش محل کار انعطاف پذیری این بیماری همه گیر است منجر به.

“فکر می کنم در مورد اینکه آیا این چیزی است که خواهد کار خود را در محل کار به دلیل آن قطعا کمک خواهد کرد گردشگری در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>