نیویورک گزارش کمترین جدید کروناویروس مرگ و میر پس از پایان ماه مارس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 — 207 — پس از پایان ماه مارس. شاخص های دیگر نیز شروع به نشان می دهد این ویروس شیوع نزدیک شدن به جایی که آن را در آغاز از آنچه فرماندار اندرو کومو در روز یکشنبه به نام “این جهنمی سفر.”

گفت: “انتشار در دوشنبه جزئیات بیشتر در مورد چگونه نیویورک آغاز خواهد شد به بازگشایی — و تایید کرد که برخی از مناطق شمال ایالت خواهد بود آماده به آرامی باز پس از رسمی مستند به پایان می رسد در آوریل 15.

کومو داد هیچ نشانه ای که در شهر نیویورک و یا مناطق اطراف آن هستند در هر نقطه در نزدیکی قادر به بازگشایی شده است.

او همچنین گزارش داد یکی دیگر از 12 مورد در مجموع 85 از تازه به رسمیت شناخته شده Covid-بیماری های مرتبط با آن رنجور کودکان و کشته شدن سه نفر در نیویورک است. این بیماری که به نام کودکان چند سیستم بيماری التهابی و این می تواند خطرناک التهاب از جمله به قلب است.

“این است که هر مادر کابوس” او به خبرنگاران گفت: در آلبانی در روز مادر. “کابوس هر پدر و مادر. هیچ کس در مورد آن را می دانستند. هیچ کس برای تماشای آن است.”

پیشتر در روز یکشنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نیز هشدار در مورد بیماری و گفت که 38 مورد تشخیص داده شده اند در این شهر و دیگر نه قرار گرفت. یک کودک مرده است, او گفت:.

او همچنین گفت: والدین باید نسبت به علائم شامل تب مداوم, بثورات جلدی, شکم درد و استفراغ است.

“هر پدر و مادر در خارج وجود دارد اگر شما این علائم را جدی بگیرید” د Blasio به خبرنگاران گفت:. “اگر شما این علائم و گزارش آنها را به پزشک خود را بلافاصله. من می خواهم به مطمئن شوید که همه از این طول می کشد به طور جدی.”

هر دو فرماندار و شهردار صحبت در مورد استفاده از مواد مخدر remdesivir در نیویورک است. کومو گفت: این دارو را می توان در استفاده از 2900 نفر در 15 بیمارستان و نشان داده است که “برخی از اثر مثبت است.”

د Blasio گفت: این دارو را قطع کرده و بستری در بیمارستان برای بیماران مصرف آن از 15 روز به 11 روز.

تعداد کل جدید کروناویروس موارد در نیویورک افزایش یافت و در روز یکشنبه 2,273 مجموع 335,395.

تعداد مرگ و میر کاهش یافته و از 226 روز قبل از این پایین ترین رقم از مارس 27 و مشخص 10th مستقیم روز جدید مرگ و میر در فلات در 200s. جدید و در مجموع بستری شدن در بیمارستان و همچنین مراقبت های ویژه موارد در ادامه به رها کردن.

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>