فرماندار نیویورک می خواهد برای دیدن تیم های ورزشی بازگشت و بدون حتی طرفداران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرماندار نیویورک مطرح شده امکان برخی از عمده-لیگ تیم های ورزشی از بازگشت به زمین بازی و یا آرنا — تنها با طرفداران در می ایستد.

فرماندار اندرو کومو گفت: به او گفته بود به چندین تیم ورزشی صاحبان — او نه نام آنها, اما نیویورک تیم عبارتند از: یاد Yankees baseball تیم و همچنین فوتبال, هاکی و بسکتبال باشگاه های — و او این باورند که برای برخی از آن ممکن است از لحاظ اقتصادی به بازی قبل از خالی استادیوم.

کومو این اظهارات را در طول یک جلسه توجیهی روزانه در coronavirus در دولت خود را سخت ترین ضربه در آمریکا با همه گیر.

او همچنین ترسیم برنامه های به آرامی بازگشایی اقتصاد کشور گفت: تولید و ساخت و ساز شرکت ممکن است رزومه کاری در مارس 15, اما هر گونه کاهش خواهد برای اولین بار در شمال کشور که در آن ویروس بوده و کمتر از یک مشکل است.

اما او اشاره کرد که هفته اجرا حبس گرفته اند و روانی تلفات در نیویورک گفت: “از سرگیری رقابت های ورزشی می تواند کمک کند.

“ما می خواهیم به ورزش بازگشت بنابراین یک فعالیت است که مردم می توانند بر روی تلویزیون تماشا کنید,” او گفت.

کومو گفت که در حالی که او هیچ متخصص در ورزش, اقتصاد, برخی از ورزش ممکن است کسب درآمد به اندازه کافی در تلویزیون درآمد است که می تواند آنها را به رفتن از آن حتی بدون فروش بلیط.

– ‘خلاق’ –

“چه ورزشی می تواند به شما بدون انجام یک مخاطب ؟ چه ورزشی می تواند شما را در کار اقتصادی که شما لازم نیست که به فروش یک صندلی در ورزشگاه و یا در این عرصه از او پرسید: فصاحت.

تقریبا تمام سازمان های ورزشی در کشور — حرفه ای و آماتور — متوقف شده اند از اواسط ماه مارس بیش از نگرانی در مورد خطرات مطرح شده که گروه زیادی از طرفداران جمعیت با هم.

چند استثنا وجود دارد: World Wrestling Entertainment (WWE) بوده و مجاز به فعالیت در فلوریدا که در آن آن را به عنوان ضروری خدمات.

چند اسب-آهنگ های مسابقه در فلوریدا و در جای دیگر نیز عامل هر چند قبل از خالی می ایستد.

هنوز معلوم نیست که اسراف از تیم های ورزشی در سراسر این ورزش با آرژانتین کشور دوباره خواهد بود قادر به گرفتن به این زمینه است.

کومو گفت: تعيين مالی حساب دیفرانسیل و انتگرال از بازگشت به بازی بود و بخشی از نمونه کارها خود را. اما او خواست صاحبان تیم به “خلاق — سعی کنید به آن را کشف کردن.”اندرو Zimbalist متخصص در ورزش اقتصاد در کالج اسمیت در ماساچوست گفت که ما عمده-تیم های لیگ کسب درآمد به طور متوسط حداقل 40 درصد از درآمد خود را از فروش بلیط.

اما به صورت جزئی-تیم های لیگ و نفر دیگر, بلیط فروش اکانت برای سهم بیشتری از درآمد حاصل از آنها کسب درآمد بسیار کمتر از فروش حقوق پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>