نیویورک کلیسای جامع تبدیل به بیمارستان میان Covid-19 بحران, موارد افزایش می یابد: در مذاکرات با 10…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با بیش از یک میلیون نفر آلوده و بیش از 60 ، 000 مرده coronavirus شیوع گریبانگیر است تقریبا در هر گوشه ای از دنیا آوردن برخی از بزرگترین اقتصاد جهانی را متوقف کند.

Covid-19 موارد در یک افزایش شدید در ایالات متحده در حالی که کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان در حال مبارزه با یک نبرد دشوار برای جلوگیری از افزایش در تعداد موارد و مرگ و میر.

در اینجا کلید تحولات از سراسر جهان:

1. در روز سه شنبه و هند توافق کردند که به عرضه پاراستامول و هیدروکسی کلروکین به کشور به خصوص به شدت تحت تاثیر قرار توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده بود از “مقابله به مثل” اگر دهلی نو اجازه نمی دهد صادرات داروهای ضد مالاریا.

2. نخست وزیر بوریس جانسون دعوا ‘بدتر’ coronavirus علائم در یک واحد مراقبت های ویژه.

3. نخست وزیر ژاپن شینزو آبه را اعلام وضعیت اضطراری در بخش هایی از کشور روز سه شنبه از جمله توکیو بیش از شیوع کروناویروس.

4. به عنوان در دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا ثبت بیش از 368,000 تایید coronavirus موارد با 10,986 مرگ و میر در اواخر روز دوشنبه.

5. عربستان سعودی قرار داده شده و پایتخت آن ریاض و دیگر شهرهای بزرگ زیر 24 ساعت منع رفت و آمد در دوشنبه میان coronavirus بحران است.

6. در آلمان تعداد Covid-19 نفر افزایش یافت به 99,225 مرگ و میر در 1,607.

7. پس از نزدیک به 3 هفته مستند دانمارک قصد دارد به بازگشایی مراکز مهد کودک و مدارس در 15 آوریل.

8. بریتانیا بزرگ سوپر مارکت ها ترس آنها نخواهد بود قادر به تامین این کشور 60 میلیون نفر دیگر بدون باز کردن ساعت یا آرامش اجتماعی فاصله قوانین معرفی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

9. در نیویورک گسترده کلیسای جامع است که تبدیل به یک بیمارستان صحرایی به عنوان شهرستان در تلاش برای کنار آمدن با نصب Covid-19 بحران است.

10. روز سه شنبه دولت در سنگاپور مطرح لایحه در مجلس که به دنبال اطمینان حاصل شود که انتخابات عمومی برگزار می شود با خیال راحت اگر به نام طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>