نیویورک دفن بلامعارض بدن در سرعت سریع برای روشن شدن فضا در morgues برای Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مقامات در نیویورک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در ما ق بدن به سرعت برای روشن شدن فضا در شهر morgues که در آن باقی مانده فانی Covid-19 بيمار هستند تا ستون با توجه به گزارش رسانه ها.

یک گزارش در نیویورک تایمز گفت: هر پنج شنبه بود و روز دفن در هارت جزیره محل استراحت نهایی کردن برانکس برای شهر نیویورک بلامعارض مرده است.

“اما همانطور که با بسیاری از چیزهای coronavirus همه تغییر کرده است که” آن گفت:.

تدفین در حال حاضر در حال انجام پنج روز در هفته در جزیره هارت با حدود 25 بدن کاهش به ترانشه هر روز, با توجه به رسمی. “است که به عنوان بسیاری از تدفین به عنوان به طور معمول انجام می شود در یک هفته قبل از ویروس آمار” این گزارش گفت:.

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم و تصاویر دفن خدمه در تازه حفر گل آلود ترانشه دفن بدن پس از بدن لخت جعبه های چوبی در حال گردش در رسانه های اجتماعی.

نیویورک که به عنوان کانون Covid-19 مرگ و میر ثبت شده بیش از 1.7 لاخ موارد مثبت است که بیش از هر کشور دیگر.

بیش از 7,800 مردم در نیویورک فوت کرده اند با توجه به coronavirus چندین برابر بیشتر از تعداد کل افراد کشته شده در این ویرانگر 9/11 حملات تروریستی.

نیویورک تایمز گزارش به نقل از یک شهرستان رسمی عنوان کرد و گفت که تنها مردم به خاک سپرده شد در این جزیره در حال حاضر هستند کسانی که برای آنها در این شهرستان شده است قادر به تماس بعدی از قوم و خویش برای برخی از زمان.

“ما درک شرایط تخفیف” این مقام گفت و اشاره کرد که بدن شده اند که ادعا کرد از آنجا که خانواده های آنها تحت قرنطینه و یا مستند و یا برای برخی از دلیل دیگر نمی خواهد به خاک سپرده شد در هارت جزیره است.

این گزارش گفت: این شهر morgues استفاده می شود که فضای کافی برای نگهداری بلامعارض بدن به مدت 30 تا 60 روز قبل از آنها بودند به خاک سپرده شد در هارت جزیره است. اما در حال حاضر با سرعت از coronavirus مرگ و میر افزایش این شهرستان در حال حرکت است به دفن بیشتر از این افراد به روشن شدن فضا در morgues.

“از آنجا که ما نمی باید فشار در سیستم ما نیست که آنها را به حرکت سریع” این مقام گفت: “ما در حال حاضر دفن افرادی که با ما برای مدتی.” این مقام گفت این امکان وجود دارد که دفن بلامعارض بدن Covid-19 قربانیان در حال حاضر آغاز شده چرا که مردم در حال مرگ بوده اند از این ویروس برای هفته ها. “ما می دانیم که اگر آن اتفاق نمی افتد دیروز آن را تنها یک ماده از روز تا مردم به خاک سپرده شد به دلیل زمان که گذشت” این مقام گفت: در صبح روز جمعه با اشاره به قربانیان این بیماری است.

قرارداد کارگران در حال حاضر انجام تدفین به جای Rikers Island زندانیان که به طور معمول آنها را انجام دهد ،

آمریکا در جهان تبدیل شده است برای اولین بار در کشور ثبت نام کرده اند بیش از 2000 Covid-19 مرگ و میر در یک روز با 2,108 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, در حالی که تعدادی از عفونت در امریکا عبور کرده 500,000 بالاترین در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>