جدید ما محدودیت های مسافرتی ممکن است هدف چین حزب کمونیست

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن یک جارو سفر به منظور منع اعضای حزب کمونیست چین و بستگان خود را از ورود به ایالات متحده با توجه به گزارش های خبری که citied مقامات.

به گزارش نیویورک تایمز این منظور می تواند هدف باریک تر از 25 نفر از اعضای دفتر سیاسی و یا یک لیست گسترده تر که شامل اعضای افراد ارتش آزادی بخش (PLA) و شرکت های دولتی.

بالقوه ریاست جمهوری اعلام شد که تشبیه به بحث 2017 مسلمان ممنوعیت سفر که هدفمند شهروندان از برخی اکثریت مسلمان کشور بود گفت: در مرحله پیش نویس است. مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند آن را رد کند به عنوان یک تصمیم نهایی هنوز گرفته شود.

اگر تایید اعلام خواهد شد با استفاده از همان قانون در قانون مهاجرت و ملیت که توسط دولت را در اسلام ممنوعیت سفر.

اعلام خواهد شد یک علامت تشدید تنش بین دو کشور با آمریکا اعلام کشت از اقدامات تنبیهی علیه چین در هفته های اخیر هدف قرار دادن آن را بر مسلمانان اویغوری جدید, قانون تامین در هنگ کنگ و دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

چین می خواهد به چوب با آمریکا معامله تجاری

پیشتر در روز دوشنبه چین را ” چوب به فاز 1 معامله تجارت آن رسیده بود با ما در اوایل این سال, اما هشدار داد و آن را پاسخ به “قلدری” تاکتیک ها و آمار در واشنگتن اقدامات خود را با هدف قرار دادن Huawei.

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying همچنین دعوت وزیر خارجه مایک Pompeo برای آمدن به چین و بازدید از منطقه سین کیانگ به ببینید که وجود دارد نقض حقوق بشر در پاسخ به تحریم های آمریکا بیش از سوء استفاده از Uighurs زندگی وجود دارد.

پرسید که آیا اخیر آمریکا خواهد تاثیر, تجارت, معامله, هوآ گفت: چین امیدوار است آن را هنوز هم می تواند اجرا شود.

“ما همیشه در اجرای تعهدات ما اما ما می دانیم که برخی در آمریکا بیداد میکند چین و قلدری چین,” او گفت:. “چین باید در پاسخ به این شیوه قلدری آمریکا جانبی; ما باید می گویند ما باید پاسخ و واکنشی به حرکت آن است.”

هوآ ناودان ما سرکوب چینی غول مخابراتی Huawei به عنوان “بازی کثیف”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>