جدید انگلستان ویزای سیستم خاموش اتحادیه اروپا ماهر; به نفع هند حرفه ای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شهروندان اتحادیه اروپا دیگر نمی خواهد لذت بردن از دسترسی ترجیحی به زندگی و کار در پست Brexit انگلستان از 1 ژانویه تا سال 2021 در زیر نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت به احتمال زیاد به نفع هند حرفه ای که در حال حاضر ترجیح داده توسط کارفرمایان.

اعلام تغییر رادیکال در چهارشنبه, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل از هند-مبدا مهاجران – گفت: ‘جنبش’ لذت می برد توسط شهروندان اتحادیه اروپا بیش از چند دهه از انگلستان عضویت در اتحادیه اروپا به پایان خواهد رسید و ارائه فرصت های بیشتر به استعداد جهانی.

بریتانیا در حال حاضر مسائل بیش از نیمی از آن ویزای کار برای حرفه ای ها (52 درصد از ردیف 2 ویزا). این سیستم جدید که به کاهش حقوق و دستمزد سالانه آستانه (£25,600) است به احتمال زیاد برای فعال کردن بیشتر سرخپوستان برای دسترسی به فرصت های اشتغال در پست-Brexit انگلستان است.

انگلیسی کسب و کار سازمان با احتیاط استقبال رژیم جدید نقطه انداختن کلاه ویزای کار اما می ترسید شدید کمبود نیروی کار که کم ماهر شهروندان اتحادیه اروپا دیگر نمی خواهد در دسترس در مهمان نوازی و مراقبت و پردازش مواد غذایی و بخش های دیگر.

پاتل توصیه آنها برای انطباق و قطار 8 میلیون از لحاظ اقتصادی غیر فعال مردم در جمعیت بریتانیا: “بریتانیا کسب و کار نیاز به انطباق و تنظیم به پایان جنبش…(آن) مهم است که کارفرمایان حرکت به دور از اتکا به انگلستان مهاجرت سیستم به عنوان یک جایگزین برای سرمایه گذاری در کارکنان حفظ و بهره وری و گسترده تر از سرمایه گذاری در فن آوری”.

سیستم جدید سیاست سند آمده است: “بیش از حد طولانی در تحریف شده توسط آزاد اروپا جنبش حقوق مهاجرت سیستم بوده و عدم پاسخگویی به نیازهای مردم. عدم ارائه مزایای در سراسر انگلستان و شکست بسیار ماهر مهاجران از سراسر جهان که می خواهند برای آمدن به انگلستان”.

“رویکرد ما تغییر خواهد کرد همه از این. ما در حال اجرای یک سیستم جدید است که تبدیل راه است که در آن همه مهاجران در انگلستان به کار و مطالعه و بازدید و یا پیوستن به خانواده خود و…از 1 ژانویه تا سال 2021 اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا خواهد بود به همان اندازه درمان”.

متقاضیان باید حداقل 70 امتیاز زیر سر مانند یک تایید پیشنهاد کار دانش زبان انگلیسی, آموزش و پرورش, شرایط و سطح حقوق و دستمزد. هندی, دانش آموزان ثبت نام از ماه سپتامبر این سال نیز خواهد بود واجد شرایط برای پست-مطالعه ویزای کار برای مدت دو سال معتبر.

جیم Bligh از انگلستان فصل از کنفدراسیون صنعت هند گفت: “ما خوش آمدید خانه را پیشنهاد سیستم جدید که به درستی به رسمیت می شناسد که مهاجرت به انگلستان باید بر اساس مهارت های حقوق و دانش زبان انگلیسی”.

“برای کسب و کار ضروری است که این سیستم را حفظ انعطاف پذیری برای کارفرمایان به ویژه کسانی که در آوردن کارگران بسیار ماهر در کوتاه مدت تکالیف به پشتیبانی UK plc رشد و تحول است. این نیز مهم است برای اطمینان از حقوق و دستمزد آستانه یک عامل بازدارنده برای پیدا کردن کارکنان با مهارت های متخصص از سراسر جهان است.”

اقدام کمیساریای عالی بریتانیا به هند Jan تامپسون افزود: “جدید است که خبر خوبی برای اتباع هند به دنبال کار در بریتانیا است. آن قرار می دهد هند متقاضیان در سطح میدان بازی و prioritises کسانی که با بیشترین مهارت و استعداد – چیزی که هند در فراوانی”.

Usha News, صندلی FICCI انگلستان گفت: “بسیاری از کسب و کار در بریتانیا نیاز به نیروی انسانی ماهر. از نقطه نظر جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت همراه با حقوق پایین آستانه مثبت حرکت می کند. این شده است یک مدت طولانی ایستاده تقاضا از FICCI اعضای”.

“سیستم جدید بهره مند شوند نه فقط متخصصین مجرب از هند بلکه تعداد زیادی از دانش آموزان هندی در دانشگاههای انگلستان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>