یک حکم از دادگاه عالی انگلستان و ولز به نفع پنجاب بین المللی بانک ملی شعبه در $22 میلیون بازیابی مورد ممکن است سابقه در حال انجام بدهی بازیابی پیشنهاد در انگلستان توسط یک کنسرسیوم از بانک ها در برابر تاجر Vijay Mallya.

این PNB مورد شامل دو وام بین 2012 و 2013 به متهمان که شامل هند-بر اساس تاجر Pradeep Agrawal برتر نوشیدنی های Pvt با مسئولیت محدود. و عدم پرداخت وام برای خرید و راه اندازی کروز بوش MV Delphin.

این PNB را فرعی در لندن تحت قانون انگلیسی. متهمان مورد قبول آنها وارد های مختلف تضمین می کند اما به چالش کشیده صلاحیت دادگاه انگلیسی به شنیدن این بانک ادعا نیز مطرح شده هيچ مورد اعلامیه خدمت در هند.

پس اخیر دو روزه شنوایی انجام شده از راه دور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس عدالت سارا Cockerill رد همه متهمان استدلال و دستور داد آنها را به پرداخت موقت نسبت به این بانک هزینه £70,000.

قضاوت به احتمال زیاد مفید سابقه برای دیگر موارد اجرای آورده توسط بانک ها در انگلستان در برابر مروج یا ضامن به خصوص داور اخراج این استدلال که حداقل تضمین های نامعتبر بودند به دلیل عدم تصویب قانونی توسط بانک مرکزی هند.

در این نقطه از اینکه یک گواهی نامه از خدمات خوب از یک خارجی (در این مورد هند) مقام قضایی می تواند خدمات معتبر زبان انگلیسی قضایی رسیدگی Cockerill همچنین دریافتند که وجود یک فرض قوی و خدمات است که یک مدعی نگاه نیاز به فراتر از گواهی.

پل Gair شرکت حقوقی TLT است که به نمایندگی PNB گفت: “این یک پیروزی مهم برای PNBIL آن را به عنوان به معنی آن می تواند در حال حاضر به دنبال اجرای آن اقدام علیه متهمان در دادگاه انگلیسی. آن را نیز یک تصمیم مهم برای موارد مشابه به عنوان متهمان استدلال معمولا مطرح شده توسط هند مبتنی بر ضامن”.

“آن را زیر یک سری از موارد مشابه که در آن هند بانک ها را با موفقیت دنبال عمدی defaulters در دادگاه انگلیسی که یا ساکن یا دارایی در انگلستان و یا در آن سرمایه گذاری توافق نامه منوط به انگلیسی قانون و صلاحیت. این نشان می دهد که این می تواند یک موفقیت اجرای مسیر هنگامی که به دنبال به درستی و تحت شرایط مناسب.”

TLT همچنین در حال حاضر مشاوره کنسرسیوم 13, هندی, بانک در پوند 1.05 میلیارد بدهی بازیابی عمل در انگلستان در برابر Mallya.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im