جدید انگلستان کمیساریای عالی فیلیپ بارتون ارائه مدارک به رئیس جمهور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فیلیپ بارتون انگلستان جدید کمیساریای عالی هند به ارائه اعتبار خود را به رئیس جمهور رام نات Kovind طی مجازی مراسم در روز چهارشنبه.

بارتون ورود در هند و ارائه اعتبار خود را با تاخیر بود توسط Covid-19 بیماری همه گیر. او موفق شد Dominic Asquith, که در خدمت به عنوان کمیسر عالی از مارس 2016 به ماه ژانویه این سال است.

“انگلستان-هند رابطه قابل توجه است و ما به اشتراک گذاری بی نظیر وسعت و عمق ارتباط. وجود دارد یک تعهد عمیق در سراسر بریتانیا, دولت, صنعت, صنعت و جامعه مدنی به رشد است که ارتباط و حتی بیشتر” بارتون در بیانیه ای گفت.

او با شناسایی چندین مناطق تمرکز – توسعه تجارت و همکاری اقتصادی پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا مقابله با چالش های جهانی تغییر آب و هوا و سبز بازیابی بازیگری هم به عنوان یک نیروی خوب در جهان و نزدیک به نگه داشتن هر دو کشور امن و مطمئن است.

بارتون که همچنین به عنوان بریتانیا کمیساریای عالی پاکستان در طول 2014-16 و به عنوان اقدام رئیس مشترک کمیته اطلاعات در طول 2016-17 اذعان او وارد شده بود در هند در یک “فوق العاده دشوار و زمان”.

“کروناویروس است و بدون سابقه در دوران مدرن اما آن را نیز به ارمغان آورد از اهمیت مدرن همکاری بین بریتانیا و هند: از ما عالی همکاری در توسعه و ساخت یک واکسن برای توزیع جهانی برای تامین امنیت ضروری لوازم پزشکی برای سلامت کارگران به مشترک ما عزم راسخ برای ‘ساخت بهتر از این بحران است.”

بارتون نیز با اشاره به ریشه خانواده در هند. “ما اغلب صحبت از” زندگی پل ” از افراد و ایده ها و نهادهایی که کراوات انگلستان و هند با هم. من هم هستم بخشی از این پل. مادر من متولد شد و در شیملا و من در اینجا نوشته شده بود در دهلی نو در 1990s. همسرم آشنا شدم, Amanda زمانی که ما هر دو زندگی و کار در اینجا و ما به نام ما با عربستان – نمی دانستند من بازگشت یک روز به عنوان کمیسر عالی,” او گفت:.

بارتون پیوست خارجی و مشترک المنافع در سال 1986 و قبلا به عنوان مدیر کل (کنسولی و امنیت) در لندن و به عنوان معاون سفیر در واشنگتن است. قبل از ورود به دهلی نو در ماه گذشته به او کمک دولت بریتانیا در انطباق با آن برنامه ریزی بلند مدت به Covid-19 بیماری همه گیر.

Jan تامپسون که در خدمت به عنوان سرپرست کمیساریای عالی از فوریه تا ژوئن بازگشت به نقش خود به عنوان معاون کمیساریای عالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>