دیوان عالی کشور امروز با شنیدن دادخواست توسط Sara عبدالله خلبان در برابر سابق جامو و کشمیر وزیر و برادرش عمر عبدالله را بازداشت unnder عمومی ایمنی عمل می کنند و یا PSA. درخواست شنیده خواهد شد یک بخش جدید نیمکت متشکل از عدالت آرون Mishra و عدالت ایندیرا بانرجی پس از یکی از سه قاضی دیوان عالی کشور در گذشته نیمکت recused از این مورد است.

عدالت موهان M Shantanagoudar اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از این مورد به عنوان به زودی به عنوان نیمکت در زمان درخواست در روز چهارشنبه. “من نه شرکت کننده در این ماده” او گفت: بدون استناد به هر دلیلی.

قبلی نیمکت متشکل از سه قاضی – قاضیان NV Ramana, MM Shantanagoudar و Sanjiv Khanna.

سارا خلبان منتقل دیوان عالی کشور در روز دوشنبه به چالش کشیدن عمر عبدالله را تازه بازداشت تحت PSA. تشریح فوریه 5 منظور تحت PSA “خلاف قانون اساسی” عمر خواهر گفت: آن را نقض حقوق اساسی و ثبت یک جسم دادخواست.

عمر عبدالله است که در بازداشت به مدت شش ماه بازداشت شد ساعت قبل از مرکز نزدیک مجلس در 5 اوت سال گذشته به قراضه ماده 370 قانون اساسی که اعطا ویژه وضعیت به سابق دولت در حال حاضر به دو بخش تقسیم سرزمین های اتحادیه.

به عنوان او به پایان شش ماه در بازداشت دولت دستور داد او ادامه بازداشت تحت PSA که سبب مقامات برای برگزاری هر فرد برای دو سال دیگر.

در دادخواست خلبان استدلال کرد که عمر عبدالله بود بندهاى صلح و وجود شواهد در قالب سخنان و بیانیه های عمومی برای اثبات همان است.

سارا عبدالله خلبان نیز به طور گسترده به نقل از دولت در پرونده رئیس سابق وزیر تشکیل شده است که بخشی از این مواد است که با تشکیل دولت تصمیم به صدور بازداشت سفارش.

این گزارش در محتویات پلیس پرونده عبدالله را دعوت تیز سیاسی انتقاد.

عمر عبدالله عبدالله را با اشاره به بخش هایی که ذکر شده عبدالله عبدالله نفوذ سیاسی حتی در اوج ستیزه جویی به حمایت خود را از بازداشت تحت PSA.

در دادخواست خلبان گفت: “این پرونده آمده است که این ظرفیت از موضوع (detenu) برای نفوذ در مردم به هر علت می تواند سنجیده از این واقعیت است که او قادر به متقاعد کردن رای دهندگان به بیرون آمدن و رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم’. به عبارت دیگر detenu متهم است که برای متقاعد کردن مردم به شرکت در انتخابات در اعداد بزرگ و ورزش خود را دموکراتیک حق رای با وجود تهدیدهای شبه نظامیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im