قوانین جدید به صفحه نمایش مسافران از ویروس کشورها را تحت تاثیر قرار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در روز چهارشنبه گفت: پروازهای ورود از coronavirus-مناطق آسیب دیده به دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی خواهد بود مبهوت به منظور تسهیل بدون هیچ زحمتی رایگان غربالگری اجباری از مسافران است.

قوانین جدید پرده برداری شد پس از شکایت های مسافران گفت که آنها در مواجهه طولانی انتظار و سردرگمی و تاخیر در فرآیند غربالگری. برخی از نوشته ویدئوها و نظرات خود در رسانه های اجتماعی گفت: برای تکمیل همه تشریفات در زمان به اندازه شش ساعت. یک رتبه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد که پریشان مسافر درخواست مقامات به “ما شلیک”.

دیگران ادعا گروه از مسافران قرار داده شد و در یک مشترک سالن که می تواند گسترش عفونت کروناویروس.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus | ساعت مودی سخنرانی گوا ‘script’, هند واکسن طرح: Top 10 روز رسانی

جدید روش عملیاتی استاندارد (SOP) محدود حرکت مسافران به گروه 30 همراه با پنج عضو اسکورت تیم به رهبری مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) و متشکل از نمایندگان شرکت های هواپیمایی, دهلی نو, فرودگاه بین المللی محدود (شماره گیری) و پلیس دهلی و در محل قرار می دهد اقدامات برای اطمینان از مسافران نمی تواند فرار از غربالگری و قرنطینه.

 

مسافران را مجبور به انجام حرارتی اولیه غربالگری توسط فرودگاه سلامت سازمان (APHO) در حال ظهور از aerobridges. علامتی مسافر گرفته خواهد شد به بیمارستان در حالی که دیگران خواهد شد به مهاجرت شمارنده.

این SOP متحده گذرنامه حفظ خواهد شد در مهاجرت شمارنده و تحویل به رئیس اسکورت تیم است. “گذرنامه نخواهد بود و تحویل به مسافر, به هر قیمتی” را به آن می افزاید تا نمایش کامل است.

اسکورت تیم به دور ساعت را کمک به مسافران در چمدان ادعا و ترخیص کالا از گمرک. این تیم باقی خواهد ماند و مسافران تا خود را به آزمون نهایی توسط دولت دهلی نو را در بخش بهداشت و درمان در داخل فرودگاه ارشد دهلی رسمی دولت گفت: به شرط ناشناس ماندن.

کسانی که در معرض خطر و یا متوسط داده خواهد شد و گذرنامه های خود را تنها پس از آنها تکمیل اجباری 14-روز قرنطینه در دولت تسهیلات, در حالی که کسانی که در معرض خطر کم که به خانه تحت قرنطینه به مدت دو هفته دریافت گذرنامه های خود را در پایان تشریفات در فرودگاه.

این تکرار می آید پس شکایت از مسافران که در انتقاد از دولت حرکت از تصرف گذرنامه. دولت گفته است که این لازم است برای اطمینان از انطباق با اجباری غربالگری و 14 روز در قرنطینه.

اسکورت تیم باقی خواهد ماند و مسافران زمانی که آنها به چمدان کمربند و آداب و رسوم شمارنده. یک عضو تیم باقی خواهد ماند و هر مسافری رو به تاخیر بیاندازد. اسکورت تیم را به مسافران به اتاق تریاژ برای غربالگری پزشکی دهلی توسط دولت و مقامات بهداشتی که در آن آنها خواهد بود از هم جدا شده به کسانی که در معرض خطر کم و کسانی که در معرض خطر است.

“خطر مسافران شناسایی شده به صورت قرنطینه در تاسیسات خواهد بود برای اولین بار می خواست به پر کردن اظهارنامه امید بستن برای هتل پرداخت تسهیلات/دولت قرنطینه تسهیلات (بر اساس در دسترس بودن) و پس از آن خواهد بود قرنطینه به عنوان در دسترس بودن لیست از امکانات قرنطینه داده شده توسط دولت ایالتی” این SOP متحده است.

مسافران ارسال می شود برای خانه قرنطینه را مجبور به امضای اعلامیه “به باقی می ماند به شدت تحت صفحه اصلی قرنطینه و یا دیگری صورت کیفری اقدام” آن می افزاید.

این SOP آماده شده در طول یک جلسه به ریاست دبیر ویژه (سلامت) Sanjeeva کومار برگزار شد و در Nirman بهون می گوید دولت در حال بررسی امکان stamping دست از مسافران با “خانه قرنطینه تمبر” به عنوان در حال انجام است در ماهاراشترا.

“این مسافران خواهد بود مربوط به IDSP (یکپارچه نظارت بیماری برنامه) سیستم های نظارت. دهلی دولت خواهد depute دهلی دولت IDSP تیم برای این منظور” در SOP متحده است.

فرودگاه گفت: تحت SOP, تمام پروازهای ورود از Covid-19-کشورها را تحت تاثیر قرار خواهد زمین با فاصله از 30 تا 40 دقیقه به طوری که غربالگری انجام می شود و هموار و مناطق مورد استفاده برای این شلوغ نیست.

“همه پروازهای دیگر را عمل به طور معمول. پرواز در آوردن از سرخپوستان به شدت متاثر از ملت ها ادامه خواهد داد تا با حضور در انزوا خلیج به عنوان در حال انجام است” یک دوم فرودگاه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

دولت تحمیل اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران از کشورهایی مانند چین, کره جنوبی, امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت صرف نظر از وضعیت پزشکی است.

مدت کوتاهی پس از این قوانین در جای خود قرار گرفتند خارجی وزیر امور S Jaishankar انجام یک بازرسی در فرودگاه دهلی نو در اواخر شنبه شب. او در توئیتر خود نوشت “هند کار می کند به دلیل بی شماری از سرخپوستان انجام دهد. شب یا روز باران یا درخشش. رفت امشب برای دیدار با ما مهاجرت سلامت و امنیت فرودگاه مقامات @DelhiAirport که پاسخ به #COVID چالش است.”

این فرودگاه دهلی اپراتور شماره گیری گفته است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از بهداشت و ایمنی مسافر. “در حالی که مسافران در حال تشویق به توسل به آنلاین چک-in ها به عنوان آنجا که ممکن است خود چک در کیوسک نصب شده در داخل ساختمان ترمینال در فرودگاه نیز در حال غالبا تمیز. خود را بررسی کنید-در تجهیزات و سینی در بررسی امنیت منطقه برای خروج پروازهای نیز به طور منظم تمیز و با مواد ضد عفونی کننده,” شماره گیری گفت.

آن گفت: چند بر اساس الکل دست sanitiser ایستگاه های راه اندازی شده اند در اطراف فرودگاه و جداگانه چمدان کمربند اختصاص داده در یک تفکیک منطقه برای پرواز ورود از در معرض خطر کشور است.

“در حالی که کیسه های در حال برداشت از چمدان کمربند تنها توسط مربوطه مسافران جداگانه مهاجرت شمارنده نیز اختصاص داده شده برای پرواز نشات گرفته از انتخاب کشور. کارکنان برای کمک به مسافران از طریق فرآیند غربالگری نیز مستقر شده اند,” شماره گیری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>