افزایش جدید در Covid عفونت را افزایش می دهد ترس از موج دوم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جدید خوشه عفونت کروناویروس در حال اشتعال نگرانی در مورد موج دوم حتی به عنوان تماس های رشد در برخی از کشورها به استراحت محدودیت و حتی بیشتر.

در آلمان که در آن هزاران نفر اعتراض کرده اند در روزهای اخیر در برابر باقی مانده محدودیت مقامات بهداشت گفت: تعداد زیادی از مردم هر تایید coronavirus بیمار آلوده با افزایش از 1 دوباره بازتاب تمدید افزایش موارد است.

این تعداد باید زیر یکی از شیوع بیماری به کاهش است.

در سراسر جهان, مقامات بهداشت مشتاقانه برای دیدن که چقدر عفونت افزایش نرخ در موج دوم به عنوان سازمان ملل و ایالات متحده از ظهور درجات مختلفی از مستند.

چین گزارش 14 مورد جدید در روز یکشنبه برای نخستین بار دو رقمی افزایش 10 روز است.

یازده نفر از 12 داخلی عفونت شد و در شمال شرق استان جیلین که باعث شد مقامات به منظور بالا بردن سطح تهدید در یکی از شهرستانهای Shulan به خطر تنها چند روز پس از تنزیل رتبه تمام مناطق کم خطر است.

مقامات گفت: Shulan شیوع سرچشمه با 45 سال که هیچ سفر اخیر یا قرار گرفتن در معرض تاریخچه اما گسترش آن به شوهرش او را سه خواهر و دیگر اعضای خانواده. قطار خدمات در این شهرستان بودند که به حالت تعلیق درآمد.

مقامات روز یکشنبه همچنین گزارش اولین مورد از coronavirus در بیش از یک ماه در ووهان شهر که در آن شیوع اول آغاز شده و در دسامبر سال گذشته است.

“اپیدمی کنترل و پیشگیری جدی است و موضوع پیچیده و مقامات محلی هرگز نباید بیش از حد خوش بینانه, جنگ, خسته و یا خارج از گارد” گفت: جیلین حزب کمونیست وزیر Bayin Chaolu.

کره جنوبی گزارش 34 بیشتر موارد جدید عفونت های مرتبط با کلوپ شبانه را برانگیخت. این اولین بار است که کره جنوبی را روزانه عفونت شد و بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

آلمان دیده می شود منطقه ای خوشه در موارد مربوط به کشتارگاه و خانه های سالمندان. مقامات آلمانی ابراز نگرانی در مورد رشد تعداد زیادی از تظاهرات علیه مستندات از جمله یکی در جنوب غربی شهر اشتوتگارت به خود جلب کرد که هزاران نفر از شرکت کنندگان. پلیس در برلین تا به حال به مرحله در روز شنبه پس از صدها نفر از مردم موفق به احترام اجتماعی فاصله اقدامات ضد قفل تظاهرات در برلین. استرالیا و سوئیس نیز شاهد تظاهرات مشابه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>