جدید هنجارهای برای قرنطینه خارجی سرخپوستان صادر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | انتشار: 3 آوریل سال 2020 6:26:09 am

پرواز تخلیه اتباع خارجی عمدتا از کشورهای اروپایی در زمان خاموش از فرودگاه کلکته صبح روز سه شنبه. هوا هند پرواز برنامه ریزی شده بود برای ترک فرانکفورت پس از توقف کوتاهی در دهلی نو. (اکسپرس عکس Partha پل)

پس از چندین کشور با نزدیک شدن به مرکز برای تخلیه شهروندان خود را که در حال قرنطینه در کشور MHA در روز پنج شنبه صادر شده جدید دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) اجازه می دهد آنها را به ترک این کشور — در اجاره هواپیما مرتب مربوطه سازمان ملل — پس از آنها تست منفی برای COVID-19 عفونت است.

این MHA نیز با صدور دستورالعمل برای آزادی شهروندان هند قرنطینه پس از سفر خارجی گفت: آنها می توان به حمل و نقل عبور می کند اما باید به یاد خود را هزینه.

“…برخی از کشورهای خارجی باید با نزدیک شدن به دولت هند برای تخلیه اتباع خود. در نمای از بالای آن در حال حاضر تصمیم گرفته شده است که درخواست های دریافت شده از دولت های خارجی… خواهد بود مورد بررسی قرار توسط وزارت امور خارجی (MEA) در مورد-به-مورد اساس” the MHA ضمیمه صادر شده در روز پنج شنبه گفت:.

با توجه به جدید هنجارهای محلی کنسولگری ها و سفارتخانه های مربوطه سازمان ملل را باید به ترتیب برای یک خارجی را حمل و نقل. یک مهاجر صادر خواهد شد حمل و نقل تصویب خواهد بود که مفتخر همه کشورها در مسیر آن ،

خارجی-بازگشت قرنطینه سرخپوستان که در حال حاضر آزمایش منفی MHA گفت: آنها منتشر خواهد شد “طبق استاندارد بهداشت پروتکل”.

“این افراد در حال انتظار برای بازگشت به خانه های خود… با خود حمل و نقل ترتیبات” ضمیمه گفت:, و اضافه کرد که آنها بیش از حد خواهد بود صادر حمل و نقل منتقل می کند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>