جدید ویروس آنفلوانزا G4 می تواند باعث همه گیر نیاز به نظارت نزدیک: چینی sc…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی خوک ها بیشتر و بیشتر آلوده شدن با فشار از آنفلوانزا است که دارای پتانسیل برای پرش به انسان می تواند جهش بیشتر به طوری که آن را می توانید به راحتی از فردی به فرد و باعث شیوع جهانی یک مطالعه جدید نشان داده است.

مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم بر روی ویروس آنفلوانزا به نام G4. G4 ژنتیکی است, از تبار H1N1 گونه که ناشی از یک بیماری همه گیر در سال 2009.

دانشمندان چینی در دانشگاهها و چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند آن را دارای “همه ضروری نشانه بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان” و نیاز به نظارت نزدیک.

“این نگرانی که انسان عفونت G4 ویروس بیشتر خواهد شد سازگاری انسان و افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر انسان” محققان گفته اند.

این ویروس یک ترکیب منحصر به فرد از سه دودمان: یکی شبیه به گونه های موجود در اروپا و آسیا پرندگان H1N1 فشار که باعث 2009 همه گیر و آمریکای شمالی H1N1 است که ژن های از پرندگان, انسان و خوک ویروس آنفلوانزا.

G4 نوع است به خصوص در مورد دلیل اصلی آن است که یک ویروس آنفلوآنزای—که انسان هیچ ایمنی—با بیت از گونه های پستانداران در مخلوط.

یک تیم به رهبری توسط لیو Jinhua از چین کشاورزی دانشگاه (CAU) مورد تجزیه و تحلیل حدود 30,000 بینی سواب گرفته شده از خوک ها در کشتارگاه در 10 استان و 1000 سواب از خوک ها با علائم تنفسی دیده می شود در مدرسه دامپزشکی بیمارستان آموزشی از سال 2011 تا 2018.

آن را بخشی از یک پروژه به شناسایی پتانسیل همه گیر آنفلوانزا سویه است.

از سواب های جمع آوری شده را به همراه داشت 179 آنفولانزای خوکی ویروس اکثریت قریب به اتفاق که G4 یا یکی از پنج G گونه از اوراسیا avianlike اصل و نسب.

این محققان با انجام آزمایش های مختلف از جمله در بلاگها که به طور گسترده ای مورد استفاده در آنفولانزا مطالعات زیرا آنها تجربه علائم شبیه به انسان ها مانند تب و سرفه و عطسه.

آنها دریافتند که G4 بسیار عفونی و تکثیر در سلول های انسانی و باعث ایجاد عوارض جدی در موش خرماها از ویروس های دیگر. آزمایشات همچنین نشان داد که هر مصونیت انسان از به دست آوردن قرار گرفتن در معرض به آنفولانزای فصلی را فراهم نمی کند حفاظت از G4.

با توجه به آزمایش خون که نشان داد تا آنتی بادی های ایجاد شده توسط قرار گرفتن در معرض ویروس 10.4% خوکی کارگران در حال حاضر آلوده شده است. آزمایشات نشان داد که به عنوان بسیاری از 4.4 درصد از جمعیت عمومی نیز به نظر می رسد به معرض شده اند.

این ویروس است در نتیجه در حال حاضر به تصویب از حیوانات به انسان, اما هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که می توان آن را از انسان به انسان-دانشمندان اصلی نگرانی است.

آنها خواستار تقویت نظارت چینی خوک ها برای ویروس های آنفولانزا و برای اقدامات فوری برای نظارت بر افراد مشغول به کار هستند.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>