تاریخ جدید برای بازی های المپیک توکیو ‘نمی برآوردن همه” می گوید: کو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو اعتراف کرد که حل و فصل در یک تاریخ جدید برای بازی های المپیک توکیو در سال 2021 خواهد راضی نیست همه.

“همه ورزش ها را ساخته اند آن را بسیار روشن است آنها چالش های خاص در زمان های خاص از سال” گفت: کو.

“ما احتمالا نمی خواهید برای رسیدن به یک راه حل که در دیدار با تصویب هر ورزش است.

“اما وجود دارد که به یک عنصر از انعطاف پذیری و وجود دارد در حال رفتن به انعطاف پذیری برای دو سال آینده.” این 2021 جهانی دو و میدانی قهرمانی برای مثال در حال برنامه ریزی برای صحنه در مرداد ماه سال آینده در یوجین اورگان.

2020 المپیک که برای تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9 سال بودند به تعویق افتاد تا 2021 توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) در این هفته به دلیل coronavirus.

اما هیچ تاریخ قطعی هنوز برای موکول بازی با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: روز سه شنبه بازی های المپیک “را باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021”.

شده اند وجود دارد پیشنهادات حتی که بوت های المپیک برگزار می شود در بهار و بنابراین اجازه می دهد تا ورزشکاران برای جلوگیری از رقابت در رحم, گرما و رطوبت از ژاپن در تابستان.

“به وضوح وجود دارد تقاضا برای این تصمیم گرفته شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — ورزشکاران و فدراسیون نیاز به وضوح” اضافه شده کو.

“هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است, ما می توانیم ساخت (تقویم) در اطراف آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>