جدید روزانه موارد coronavirus در چین سقوط به زیر 100 در چند هفته تلفات…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گفت: 3070 مردم مرده بود از شیوع کروناویروس در حالی که برای اولین بار در چند هفته کمتر از 100 عفونت های جدید گزارش شده از سراسر کشور است.

این بیماری همه گیر در حال نشان دادن نشانه هایی از ثبات در چین به خصوص در خارج از بدترین ضربه هوبئی استان آن را به عنوان با شدت گرفتن در سطح جهان است.

مقامات چینی همچنان به شدت روی صفحه نمایش بین المللی فرودگاه ها برای افراد آلوده در آینده یا بازگشت به چین از خارج از کشور.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: شنبه 99 موارد گزارش شده از سرزمین اصلی با 74 کسانی که از ووهان هوبئی پایتخت از جایی که این بیماری همه گیر کردند.

این کمیسیون می گوید این اولین بار است که پس از 20 ژانویه که کمتر از 100 نفر پیدا شده است به توان و حذف در یک روز.

این دومین روز است که هیچ مورد جدیدی از covid-19 گزارش شده از ساير نقاط مرکزی چین استان است.

28 جدید مرگ و میر در روز جمعه گزارش شد از هوبئی با 21 در ووهان آوردن تلفات به 3070.

در حال حاضر وجود دارد 80,651 عفونت در سرزمین اصلی چین است.

با توجه به ووهان را مقامات محلی در حدود یک سوم از جوامع مسکونی در این شهر تا به حال هیچ عنوان مورد تأیید در دو هفته گذشته که از پنج شنبه.

خارج هوبئی تقریبا تمام عفونت های جدید و یا حداقل 24 از کسانی بودند که در میان مردم در آینده به چین است.

از جمعه خشکی گزارش شده بود 60 چنین مواردی است.

چهار نفر که در حال سفر به ایتالیا آزمایش مثبت در پکن در حالی که در شانگهای کسی که مطالعه شده است در ایران پیدا شد به توان و حذف.

مقامات گفتند 11 از 311 افرادی که وارد استان گانسو از ایران در اجاره پروازهای بین دوشنبه و پنج شنبه نیز آزمایش مثبت است.

دولت های محلی در پکن و شانگهای و در جنوب استان گوانگدونگ در حال پرسیدن که مردم پس از رسیدن از ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا یا ایران قرنطینه خود را در خانه و یا در جای دیگر برای 14 روز.

در همین حال یک مقام ارشد که رسمی گفته است که هیچ مدرکی وجود دارد در حال حاضر نشان می دهد covid-19 ناپدید می شوند در تابستان.

“ما هنوز نمی دانند که چه فعالیت یا رفتار این ویروس را در شرایط مختلف آب و هوایی. ما به فرض ویروس خود ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش” Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت.

رایان کشور خواست برای مبارزه با ویروس جدید قاطعانه در مرحله کنونی و به نام در کشورها و جوامع برای جلوگیری از “سرزنش فرهنگ” و به انجام همه چیز مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

در همین حال یک مطالعه جدید نشان داده است که مزانشيمی (سلول هایی که رشد می کنند به بافتهای خون و غضروف) سلول های بنیادی (کارشناسی ارشد) درمان می تواند موثر در درمان COVID-19 با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله کارشناسی پیری و بیماری, رسانه های دولتی گزارش شده است.

مطالعه انجام شده توسط یک تیم تحقیقاتی به رهبری رابرت Chunhua ژائو یک استاد از دانشگاه شانگهای چین و فرهنگستان علوم پزشکی و پکن اتحادیه کالج پزشکی ارزیابی نتایج بالینی از هفت بيماران تحت درمان با کارشناس درمان در پکن به شما مى بیمارستان برای 14 روز.

“آنها دریافتند که سلولهای بنيادی مزانشيمی می تواند تا حد زیادی بهینه سازی عملکردی نتایج بيماران بدون مشاهده عوارض جانبی ،” china.org گزارش شده است.

“این عملکرد ریوی و علائم بيماران با covid-19 ذات الریه شد به طور قابل توجهی بهبود یافته و دو روز پس از پيوند سلولهای بنيادی مزانشيمی. در میان آنها دو متوسط و شدید بیمار شد و بهبود یافت و مرخص شد در 10 روز پس از درمان” نویسندگان نوشت: در این مقاله پژوهشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>