“هرگز از دست امید’: هند برای اولین بار coronavirus بیمار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند برای اولین بار coronavirus بیمار مرخص شد از کرالا تریسور کالج پزشکی بیمارستان در روز پنج شنبه گفت: او هرگز انتظار می رود آلوده هنگامی که او چپ چین در ماه ژانویه است. اما هنگامی که او آزمایش مثبت او را مورد اعتماد به نفس خود را بازیابی حتی به عنوان او در مورد خانواده اش و دیگران او به تعامل با.

24 ساله گفت: در حالی که ترک, چین, او هرگز انتظار می رود این بیماری همه گیر تبدیل شده به طوری جدی است. وی افزود: زمانی که وضعیت رو به وخامت گذاشته و او تصمیم به ترک چین را به خود او. “پدر و مادر من نگران بودند. در ژانویه 22, من موفق به دریافت یک بلیط برای کلکته برای روز بعد.”

اما همان شب به مقامات چینی را متوقف و تمام حمل و نقل عمومی در ووهان مرکز از شیوع و آن را تحت یک مستند. “من همراه با برخی از دوستان من با عجله به ایستگاه راه آهن همان شب و موفق به دریافت به آخرین قطار به نزدیکترین فرودگاه,” او گفت:. او افزود: او تا به حال گرفته شده به اندازه کافی اقدامات احتیاطی در حالی که سفر و دانشگاه بسته شد برای یک هفته زمانی که او را ترک.

“ژانویه چینی است زمان تعطیلات و ما برنامه ریزی برای اقامت وجود دارد برای تمرکز بیشتر بر مطالعات است. اما من مجبور به ترک همراه با شش نفر از دوستان من است.”

دو روز پس از رسیدن به خانه در کرالا دچار تب و عفونت گلو. “من بلافاصله هشدار مقامات پزشکی که با نظارت من و خودم اعتراف کرد. زمانی که من تست مثبت من ذهنی آماده شده است. و این تجربه به من قوی تر است.”

دانش آموز صرف 24 روز در انزوا بخش از تاریخ 27 ژانویه تا فوریه 20. او افزود: او می دانست که جداسازی بهترین گزینه بود. “اگر coronavirus تاثیر می گذارد و یک فرد سالم را ایجاد نمی کند و بسیاری از مشکلات است. اما برای سیستم ایمنی به خطر بیافتد می تواند تهدید کننده زندگی. میزان مرگ و میر در فقط 2% و در آب و هوا ما این ممکن است گسترش یافته است.”

دانش آموز گفت: بسیاری از پرستاران و پزشکان از درمان او ماند در بیمارستان برای درمان ، “تعهد و نگرانی واقعا به من منتقل شد. من مجاز به برقراری تماس و کاسته فشار. من به پایان رسید برخی از کتاب ها نیز می باشد. یک یا دو بار من احساسی بود اما بازرس بهداشت Sheebha و مشاور Neeu Prabha, کمک من فوق العاده است.”

او گفت که او به طور منظم در تماس با اعضای خانواده اش در حالی که او در انزوا. “پس از اتصال به اینترنت وجود دارد, من آگاه از آنچه اتفاق می افتد در خارج.” او گفت: تلفن خود را نگه داشته او را مشغول و افزود: زمانی که او به بیمارستان, او آگاه بود او را برای مدت زمان طولانی. دانش آموز گفت: کشتن زمان مشکل بود. “من استفاده می شود به هر غذایی من خواسته. وجود دارد هیچ محدودیت.”

او گفت: کارکنان بیمارستان بود به خصوص آموزش دیده و بسیار دوستانه است. “زمانی که من در مورد به ترک آنها شاد بودند بسیاری است.” او گفت که او می خواهد به خدمت دولت به مردم, دعا برای بهبودی او پس از تکمیل مطالعات خود را.

24 ساله و دانشجوی پزشکی گفت: او هرگز امید از دست داده و مطمئن بود که او گزاف گویی خواهد شد. او گفت که او در حال حاضر بیشتر مصمم و مثبت است. “من شارژ با انرژی مثبت در حال حاضر. من هرگز احساس من به تنهایی و در انزوا بخش است. بسیاری از دعا برای من. احترام من برای حرفه پزشکی چند برابر افزایش یافته است در حال حاضر,” او گفت:.

24-year-old ستایش کرالا وزیر بهداشت K K Shailaja که تماس او و مادرش به آنها قدرت است. “او را به من بگویید که شما به تنهایی نیست و کل دولت است با شما. دولت انجام داده شگفت انگیز است که واقعا کمک به جلوگیری از عفونت. من واقعا درود می فرستم آن است.”

او گفت که او نمی خواست به صحبت در مورد وضعیت او شاهد در چین اما اذعان کرد که وجود دارد وحشت و ناامیدی در اطراف. “من نمی خواهم به ماشه هر بیشتر وحشت,” او گفت:, و اضافه شدن او را به چین پس از این وضعیت را بهبود می بخشد به ادامه مطالعات خود را. او گفت که او نمی ترسم وقتی که اعلام coronavirus بهداشت و درمان اضطراری بود چرا که او آگاه از ماهیت این بیماری است. “در چین نیز اکثریت تلفات درگیر جسمی ضعیف تر مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>