نتانیاهو پسر نیاید سرخپوستان با الهه هندو دورگا جیر مسائل عذرخواهی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را به فرزند ارشد پسر یائیر است عذر خواهی کرد به مسلمانان پس از او مواجه توپخانه ضد هوایی از برخی از سرخپوستان که یکی از توییت خود به “بسیار توهین آمیز”.

در تاریخ یکشنبه 29 ساله یائیر که بسیار فعال در رسانه های اجتماعی و اغلب در دفاع از پدر خود سیاست های ارسال شده یک عکس از الهه هندو دورگا با چهره Liat Ben Ari دادستان در پدرش موارد فساد اداری برآمدگي بیش از الهه چهره.

بسیاری از اسلحه نیز مطرح دادن انگشت وسط.

“من توییتی یک الگوی رفتاری از یک طنز صفحه نخوری چهره های سیاسی در اسرائیل است. من نمی دانستم این الگوی رفتاری نیز به تصویر کشیده شده یک تصویر متصل به شکوه هندو ایمان است. به عنوان به زودی به عنوان من متوجه شدم آن را از نظرات دوستان هندی ما من حذف صدای جیر جیر. من عذر خواهی” یائیر گفت: در یک صدای جیر جیر.

دادستان کل Avichai Mandelbit صورت بود سوار که بیش از یک ببر به همراه الهه تحت یک عنوان است که گفت: “می دانم محل خود را به شما نفرت مردم”.

کاربران توییتر تقسیم شدند در واکنش به پست با برخی از سرخپوستان به شدت نقد و او را برای حمله جیر در حالی که دیگران به او نفع شک و نسبت آن را به کلی جهل در مورد ایمان هندو در غرب است.

یائیر شده است که در این مرکز چند مجادلات شد قدردانی توسط برخی از اسرائیلی ها برای “نشان دادن شجاعت در عذرخواهی خود اشتباه” اما او نیز محکوم در اندازه گیری برابر با دیگران برای “غیر مسئولانه بودن”.

در اوایل این ماه یائیر صادر عذرخواهی به خبرنگار دانا Weiss برای ظاهر شدن به نشان می دهد برترين اخبار لنگر به دست آمده بود و موقعیت خود را از طریق جنسی و سوغات, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

نخست وزیر نتانیاهو در دادگاه به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در باز ممکن است در یک دادگاه اورشلیم.

او گفت که این ادعاها بی اساس است و او قربانی گسترده توطئه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>