نتانیاهو مشاور مبتلا coronavirus معلوم نیست اگر اسرائیل PM تحت تاثیر قرار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

انتقاد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز دوشنبه گفت: اما آن را بلافاصله روشن نیست اگر 70 ساله رهبر در معرض شده بود و یا کار خود را تحت تاثیر قرار.

“ما را به عمل مطابق با وزارت بهداشت, بخشنامه ها” یک مقام رسمی گفت: اعلام تشخيص مجلس aide که رسانه های اسرائیل به عنوان در شرایط خوبی است.

وزارت بهداشت به طور کلی نیاز به 14 روز خود انزوا و ممکن است coronavirus تست برای هر کسی تلقی می شده اند در نزدیکی با فرد آلوده.

رسانه های اسرائیل گفت: aide شده بود در حال حاضر در مجلس در جلسه هفته گذشته با حضور نتانیاهو و همچنین مخالفت نمایندگان مجلس با کسی که با او در حال تلاش برای ساخت اضطراری ائتلاف دولت برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران است.

اسرائیل گزارش کرده است 4,247 موارد و 15 مرگ و میر. با وزارت بهداشت هشدار داد که مرده در نهایت می تواند تعداد در هزار نتانیاهو بود که با توجه به شرایط تشکیل مقامات روز دوشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد مستند از برخی از کشور است.

نتانیاهو تست شد برای coronavirus به عنوان یک اقدام احتیاطی در مارس 15, دفتر او گفت:. نتیجه منفی بود.

(نوشتن توسط Dan Williams; ویرایش توسط توبی چوپرا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>