نپال به ارسال به روز رسانی نقشه به هند و از جامعه بین المللی می گوید: وزیر

دولت نپال در نظر دارد به ارسال آن به تازگی تجدید نظر نقشه به هند گوگل و جامعه بین المللی در اواسط ماه اوت یک وزیر گفته است. تجدید نظر نقشه شامل هند سرزمین Limpiyadhura, Lipulekh و Kalapani.

“ما خواهد شد ارسال نقشه به روز شده از جمله Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura مختلف سازمان ملل متحد و جامعه بین المللی از جمله هند است. این روند تکمیل خواهد شد در اواسط این ماه” Padma کردن یدلایمخیرات aryal وزیر برای مدیریت زمین تعاونی ها و کاهش فقر گفت: ANI.

وزارت خواسته است بخش اندازه گیری به چاپ 4,000 نسخه از نسخه به روز شده از نپال نقشه در زبان انگلیسی و ارسال آن به جامعه بین المللی است.

بخش اندازه گیری چاپ شده در 25,000 نسخه از آخرین نسخه از نقشه که توزیع شده در سراسر کشور. استانی و سایر ادارات دولتی داده خواهد شد و نسخه رایگان از هزینه در حالی که مردم می توانید آن را در روپیه نپالی 50.

نپال دولت در 20 مه منتشر شده بود به تجدید نظر سیاسی و اداری نقشه شامل مناطق مورد مناقشه از Limpiyadhura, Lipulekh و Kalapani.

هند گفته است که نپال عمل یک طرفه است “نه بر اساس حقایق تاریخی و شواهد است.”

هند همچنین گفت که این حرکت بر خلاف درک دو جانبه برای حل و فصل برجسته مسائل مرزی از طریق دیپلماتیک و گفت و گو “مصنوعی مانند بزرگ شدن ادعاهای ارضی پذیرفته نمی شود توسط هند”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید