یک Nepal Airlines ویژه هواپیماهای ایرباس A-330 هواپیمای ترک در بعد از ظهر شنبه از کاتماندو برای شهر ووهان در چین هوبئی (چین) برای تخلیه شهروندان نپالی در میان شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 1500 نفر و آلوده حداقل 60,000 دیگران است.

ویژه پرواز با هواپیما به ووهان در 4 بعد از ظهر (به وقت محلی) نزدیک به دو ساعت دیر تر از قبلا اعلام زمان 2:15 بعد از ظهر (به وقت محلی).

این هواپیما که قرار است به زمین در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در 9:00 p. m. (چین زمان) دارای سه خلبانان شش خدمه یک مهندس یک loadmaster و یک تیم سلامت به عنوان به خوبی به عنوان ارتش.

“فرآورده های تکمیل شده را در آن نپالی است که رشته در ووهان چین. پرواز در حال ارسال برای هدف و آنها را پرواز به نپال, در این شب (چین زمان) توسط نپال شرکت های هواپیمایی هواپیما. آنها سالم و بدون علائم دیده شده است در میان آنها تا به حال” Narayan, بیداری, منشی, در دفتر نخست وزیر گفت: ANI.

در مجموع 185 نپالی در حال انتظار به زمین در کاتماندو در صبح روز یکشنبه در 2:15 صبح (به وقت محلی) در صورتی که رمز سلامت آزمون در ووهان فرودگاه.

پس از ورود آنها به آسمان خواهد بود در قرنطینه Kharipati در بهکتپور برای fortnights و پس از آن منتشر شد اگر آنها از رشد هر گونه علائم ‘Covid-19’ یا coronavirus.

ویروس کشنده سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است. آن را پس از کشته شدن بیش از 1500 نفر در این کشور به تنهایی در حالی که موارد ثبت شده در چندین کشور در سراسر جهان از جمله هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im