نپال فرستاده افزایش ایمنی شهروندان با سانتی متر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کمی شناخته شده گروه تراشیده مو نپال در بنارس در اعتراض به نخست وزیر KP Sharma Oli را نظرات به the origins of Lord Ram باعث نپال فرستاده به این موضوع با, Uttar Pradesh دولت در روز جمعه.

اعضای Vishwa هندو سنا tonsured نپال و او را مجبور به فریاد “زندانی روپیه رم” و ضد نپال شعار در بنارس در روز پنج شنبه. اعضای این گروه که ساخته شده یک ویدیو از این حادثه نیز نوشت: “Jai روپیه Ram” در پوست سر.

پس از فیلم های ساخته شده توسط این گروه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی نپال سفیر Nilamber Acharya صحبت کرد و به, Uttar Pradesh وزیر Adityanath در روز جمعه و افزایش ماده از حصول اطمینان از ایمنی و امنیت همه شهروندان نپال در کشور, مردم آشنا با تحولات گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“ما مطرح کرده اند این موضوع را با مقامات در هند. امنیت مردم مهم است” یکی از افراد ذکر شده در بالا گفتم بدون دادن جزئیات.

مردم گفت نپال فرستاده شد و با توجه به اطمینان در مورد ایمنی از شهروندان نپال در کشور است. دو طرف همچنین توافق کردند که این مسائل نباید تاثیر بر روابط دوجانبه آنها گفت.

Oli موجب اختلاف با اظهارات اخیر خود که “واقعی” ایودیا در نپال که خداوند Ram, نپال شد. او همچنین گفت نپال به حال “تبدیل شدن به یک قربانی از تجاوز فرهنگی” و تاریخ آن دستکاری شد.

“اگر چه واقعی ایودیا نهفته در Thori در غرب Birgunj هند ادعا کرده است این سایت هند به عنوان زادگاه Lord Ram,” Oli به نقل از به نقل از رسانه ها ،

نپال دولت پس از آن روشن Oli اظهارات منعکس شده بسیاری از اسطوره ها در مورد خداوند Ram و برجسته نیاز برای تحقیقات بیشتر در “وسیع جغرافیای فرهنگی” از رامایانا. آن را نیز روشن سخنان “هستند نه مربوط به هر سیاسی موضوع” وجود “قصد در همه به صدمه زدن به احساس و احساسات هر کسی”.

بحث نزدیک در پاشنه از مرز ردیف بین هند و نپال که پس از فوران دهلی نو افتتاح جاده جدید به Lipulekh در مرز تبت و نپال منتشر شده از یک نقشه جدید نشان Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura به عنوان بخشی از خاک نپال.

در همین حال پلیس در بنارس ثبت نام کرده اند یک گزارش اطلاعاتی (شاه) در برابر Vishwa هندو سنا رئیس آرون Pathak که اذعان کرد در Facebook پست که اعضای گروه خود را به حال tonsured نپال مرد بیش از Oli اظهارات.

Vishwa هندو سنا نیز قرار داده تا پوستر در بنارس که گفت نپال نخست وزیر باید متوقف شود “بازیگری در نمونه ای از چین”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>