نپال و بوتان مهر مرز با هند; دولت حرکت می کند برای کمک به این رشته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نپال و بوتان مهر و موم شده زمین های خود را در مرز با هند روز دوشنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش Covid-19 حتی به عنوان مقامات هندی در ادامه به ارائه پشتیبانی به اتباع رشته در شهرستانها مختلف در سراسر جهان است.

بوتان پادشاه Jigme Khesar Namgyel Wangchuck گفت: این کشور با توسل به “حساسی” آب بندی مرزهای زمینی خود به دلیل بیماری همه گیر. “این ویروس در حال گسترش است بسیار زیاد باعث اختلال در سراسر جهان و طراحی نزدیک تر به ما هر روز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه.

بوتان نخست وزیر Lotay گفت: مرزهای مهر و موم شد از ساعت 6 صبح روز دوشنبه. بوتان دولت گفت: تنها لوازم ضروری مانند مواد غذایی و دارو اجازه داده می شود و بازگشت بوتانی اتباع خواهد بود قرنطینه.

نپال بیش از حد به طور کامل مهر و موم شده از مرزهای زمینی خود با هند در ساعت 10 صبح روز دوشنبه. هند و نپال قبلا تصمیم به نگه داشتن چهار مرز بررسی نقاط عملیاتی اما مقامات نپال تا به حال ابراز نگرانی در مورد “محدودیت” جنبش اتباع هر دو کشور از کاتماندو گزارش داد.

با یک هفته تعلیق همه پروازهای بین المللی به هند ماموریت شروع به گسترش و حمایت از اتباع رشته در شهرهای مختلف.

مقامات هند ماموریت در کوالالامپور ادامه دارد برای کمک به سرخپوستان رشته در حالی که در حمل و نقل در کوالالامپور فرودگاه.

چند تن از اعضای یک گروه از بیش از 50 دانش آموزان هندی که تا به حال به دنبال پناهگاه در کمیسیون عالی در لندن منتقل شدند به هتل ها و خوابگاهها افراد آشنا با تحولات گفت.

هند همچنین با ارسال یک محموله از 40,000 ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی به ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>