Nellore شهرداری کارکنان با استفاده از earthmover به صورت جمعی دفن Covid-19 قربانیان دولت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Nellore دولت های منطقه در روز جمعه دستور حمله به این حادثه از محلی شهرداری کارکنان توسل به توده دفن در سه بدن Covid-19 قربانیان توسط حمل آنها را در یک earthmover و آزادسازی آنها را در یک قبر در محل مجاور به Penna رودخانه.

یک ویدئو ظاهرا شات در شب توسط یک فرد در حال عبور در بزرگراه های مجاور به رودخانه نشان دادن برخی از مردم با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) گرفتن سه بدن از آمبولانس یکی پس از دیگری و آزادسازی آنها در قسمت جلو earthmover ویروسی رفته است.

در یکی دیگر از فیلم های earthmover دیده می شد حمل اجساد به قبر چند متر دورتر و آزادسازی همه آنها را به گودال بود که در حال حاضر حفر.

به عنوان ویدئوها رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و بازی شد تا در محلی از کانال های تلویزیونی رئیس دفتر وزیر دستور داد Nellore دولت های منطقه برای انجام یک پرس و جو.

“جزئیات پروب شده است و دستور به دفن اجساد مردگان از Covid-19 بيمار در نزدیکی Penna رودخانه. Nellore درآمد افسر بخشی Hussian Saheb منصوب شده است به عنوان مامور ویژه و انجام پرس و جو” یک بیانیه رسمی از CMO گفت.

حسین Saheb است که در زیر بخشی دادرس گفت: ارائه گزارش به منطقه جمع آوری و پس از انجام یک تحقیق به این حادثه.

مخالفان تلوگو Desam پارتی یافت گسل با Nellore مقامات شهرداری برای درمان غیر از بدن Covid-19 بيمار. “Pained برای دیدن بدن از Covid-19 بيمار در Nellore بودن disrespectfully پرتاب به یک گودال با استفاده از یک earthmover. این اتفاق می افتد در زمان و دوباره. @ysjagan دولت باید با ارائه یک عذرخواهی به خانواده های عزادار که خواست برای احترام خروج برای عزیزان خود” TDP رئیس جمهور و رئیس سابق وزیر N Chandrababu Naidu توییتی.

این سومین حادثه چنین در آندرا پرادش در گذشته بوده است. در جولای 6, مقامات شهرداری در تیروپاتی همچنین با استفاده از یک earthmover برای بلند کردن بدن از یک Covid-19 قربانی از آمبولانس و تخلیه آن را به یک قبر.

تیروپاتی شهرداری کمیسر P S Girisha اعتراف کرد که کارکنان شهرداری باید انجام شود اما گفت که آنها تا به حال هیچ گزینه ای جز استفاده از بیل مکانیکی برای بلند کردن بدن بود که با وزن حدود 175 کیلوگرم تنها پس از گرفتن رضایت از اعضای خانواده.

در تاریخ 26 ژوئن شهرداری کارکنان در پلسا شهر در سریککولم منطقه همچنین با استفاده از یک earthmover برای حمل بدن یک Covid-19 قربانی از خانه خود را به قبرستان برای هولوکاست بعد از بستگان مقتول حاضر به انجام last rites. دستورالعمل های زیر از وزیر Y S Jagan موهان ردی مقامات منطقه به حالت تعلیق شش شهرداری کارکنان برای استفاده از یک earthmover به انجام بدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>