سهل انگاری در مرز پاکستان امکانات قرنطینه جرقه نگرانی به عنوان Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان, پزشکان در پاکستان هشدار داده اند که تعداد زیادی از مردم در لاهور می شود در روزهای آینده به دلیل در اطراف 5,600 زائران که به تازگی از ایران در حال گسترش در سراسر کشور است.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

این زائران برگزار شد در پاکستان تافتون عبور از مرز (در بلوچستان) با ایران یکی از کشورهای بدترین آسیب دیده در سراسر جهان با این ویروس اما به علت سهل انگاری مسئولان در اجرای قرنطینه تعداد موارد مشخصی.

این کشور گزارش مرگ دو نفر و در مجموع 301 تایید موارد Covid-19 از جمله 208 در جنوب استان سند به تنهایی. سی و سه مورد گزارش شده در ولایت پنجاب 23 در بلوچستان 19 در خیبر پختونخوا و دو در پایتخت اسلام آباد. به عنوان چهارشنبه و پاکستان تا به حال تست حداقل 1,621 مردم برای این بیماری است.

دولت استانی در پنجاب اختصاص داده شده از سه بيمارستان در coronavirus بیماران و نیز تحمیل prohibitory سفارشات در بخش 144 به بررسی گسترش ویروس. وجود دارد کمی تاثیر prohibitory سفارشات بر روی زمین است.

 

کارشناسان پیشنهاد کرده اند quarantining کل کشور و تعلیق عملیات پرواز با در نظر گرفتن افزایش در تعداد افراد مبتلا به کوروناویروس. بسیاری از پزشکان و پرستاران را تهدید به توقف کار در نظر کمبود تجهیزات/امکانات و اقدامات کافی برای محافظت از آنها را از عفونت است.

در حال حاضر اسلام آباد دستور داد هر دو افغانستان و ایران مرزهای مهر و موم شده و سالن های عروسی توقیف و مدارس بسته در سراسر کشور باقی مانده از این ماه برای جلوگیری از این ویروس را انتقال.

 

پاکستان متخلخل مرزهای, creaking, بیمارستان ها, فرهنگ از دست دادن و بغل کردن و شلوغ مراکز شهری چیست حاوی بحران می تواند یک چالش بزرگ است.

یک وخامت اوضاع در پاکستان می تواند انشعابات برای امنیت منطقه ای و فشار بیشتر در امتداد خط کنترل (LoC).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>