‘نیاز به پروب Sanjeev چاولا لینک در هند و دبی’: دهلی پلیس که منفجر درب…

که خود را شریک در دبی در سال 2000 و تبانی در رسوایی ؟ که دیگر امثال در هند ؟ وجود دارد عمیق تر نقش چند افراد برجسته از بمبئی از جمله اعضای صنعت فیلم که نام آمد تا در ارتباط با رسوایی ؟

وجود دارد سه کلید سوالات است که KK پل مشترک کمیساریای در جرم و جنایت شعبه زمانی که او به ریاست Hansie Cronje match-fixing پروب و بعد از آن دهلی نو کمیسر پلیس و فرماندار از چهار متحده—بپرسید اتهام کریکت bookie Sanjeev چاولا اگر انسان به ارمغان آورده بود قبل از او.

چاولا بود که مسترد از بریتانیا در روز پنج شنبه خواهد بود بازجویی توسط پلیس دهلی برای اولین بار پس از یک دادگاه شهر بازگردانده شدند او را به 12 روز بازداشت پلیس.

“مورد آن لینک در دبی. ما رو به چاولا در حالی که گوش دادن به شنود مکالمات تلفنی مربوط به Karol باغ تاجر است. مرد شد, اخاذی با تهدید از دبی-بر اساس تعداد. وجود افراد یا گروههایی در دبی که مشغول به کار بودند با چاولا. پلیس دهلی باید آنها را پیدا کنید” پل 73 گفت: HT.

سابق پلیس بالا معتقد است که وجود دارد یک مورد قوی در برابر چاولا او به نام “kingpin” از این مورد است که در نهایت منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن آفریقای جنوبی کاپیتان Cronje پس جلسات در شاه کمیسیون در آفریقای جنوبی در سال 2001. این یک مورد بود که حیرت زده جهان کریکت باز از پنجره به کثیف حماسه که درگیر فعالیت بانکهای خارجی از کشورهای مختلف از جمله هند و هموار راه را برای مبارزه با فساد قوانین در کریکت.

“مکالمات تلفنی که ره پس از گرفتن مجوز قانونی صدا شواهد. چاولا صدای همسان با صدا در نوار است. در طول پروب ما همسان Cronje صدای با نوار صوتی از یک مسابقه کریکت در آن Cronje بازی نمی کند—او یک مفسر است. ما نوار از Doordarshan” Paul به یاد می آورد. “بهترین شواهد این مکالمه نشان می دهد که تبانی در یک دیدار از ذهن است. پادشاه کمیسیون جلسات (در آفریقای جنوبی) و اعترافات ساخته شده توسط Cronje و Herschelle گیبس تایید پلیس دهلی مورد است.”

به گفته پلیس دهلی مورد چاولا شد به طور منظم در تماس با Cronje در طول تور کریکت هند در اوایل سال 2000 و با توطئه او برای رفع منطبق است. چاولا فرار به انگلستان قبل از پلیس دهلی می تواند از او سوال. هر چند هند لغو چاولا گذرنامه به منظور تسهیل بازگشت او بعدها یک شهروند بریتانیا است.

Cronje کشته در سقوط هواپیما در آفریقای جنوبی در سال 2002.

پل گفت: بررسی ماموران باید یک مشترک بازجویی با برخی از برجسته بمبئی مشهور به پیدا کردن لینک های دیگر و میزان نقش خود است.

روایت چگونه آنها تصادفا مورد پل گفت که در ماه نوامبر سال 1999 یک Karol باغ تاجر شکایت از دریافت تهدید تلفنی از دبی. پلیس سپس به بررسی هندی, شماره تلفن که در تماس با دبی شماره. “بازرس Ishwar سینگ موفق به پیدا کردن چند شماره که مربوط به این مورد است. یکی از اعداد از یک عضو برجسته از صنعت فیلم; کاملا چند تعداد آنها در تماس با او. Sanjeev چاولا در میان آنها بود,” او اضافه شده است.

پولس توضیح داد که تحقیقات پلیس در Cronje مورد نیست نقطه به نقش هر کریکت هند. در حدود همان زمان, اما, پنج تیم کریکت هند برگزار شد گناه پس از محکم مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) گزارش مجبور هند مدیره برای انجام یک داخلی پرس و جو. آنها دست به جریمه و ممنوعیت های مختلف مدت.

“من فکر نمی کنم چاولا آشکار خواهد شد هر نام جدید از هند است. این مورد تنها مربوط به نقش آفریقای جنوبی در اطفال. Cronje تا به حال اعتراف به پادشاه کمیسیون. ما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد چاولا ماند در همان هتل به عنوان Cronje در طول مسابقات کریکت [در طول 2000 سری در هند]. وجود شواهد کافی از توطئه جنایی,” او گفت:.

افسر گفت: در حالی که بسیاری از شخصیت های اصلی این مورد مانند Cronje و سابق آفریقای جنوبی مربی باب Woolmer فوت کرده اند پلیس دهلی هنوز هم می تواند پروب چاولا لینک در هند و دبی. “این مورد مهم بود برای بسیاری از دلایل. آن را در معرض میزان match-fixing. بسیاری در حال حاضر به این باور چنین چیزی می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:.

گفت: Paul اولیه دستگاه قضایی به خصوص در آفریقای جنوبی کریکت میان رفت هنگامی که پلیس دهلی منتشر شده از نوار یک مکالمه در آفریکانس بین Cronje و حمید “بانجو” Cassim یک آفریقای جنوبی تاجر هندی تبار با آنها چاولا تا به حال گفته شده است در تماس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر