‘نیاز به دانستن حقیقت’: Akhilesh Yadav با قبول نمی کند PM مودی بیانیه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav درخواست کرده است که دولت مرکزی می گوید “حقیقت” در مورد اخیر چینی تهاجم که منجر به درگیری های خشونت آمیز در Galwan دره به همراه لاک در شرق لاداخ ادعا زندگی 20 سربازان هندی در ژوئن 15. Akhilesh همچنین گفت که او موافق نیست با نخست وزیر نارندرا بیانیه در به تازگی برگزار شد همه حزب دیدار در مورد وضعیت در مرز چین بود که باعث یک بحث سیاسی.

“دولت باید حقیقت را بگویید به مردم است. مردم می خواهند بدانند که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در مرز. BJP می خواهد می گویند همه چیز اما حقیقت به مردم است. وجود دارد گزارش می دهد که سربازان چینی ساخت تا در لاک در Ladakh ادامه این برد یک سوال بزرگ بر امنیت ملی ما” Akhilesh گفت: در یک مصاحبه اختصاصی با رادیو editor-in-chief شاشی Shekhar.

Akhilesh با اشاره به نخست وزیر نارندرا بیانیه ای که در آن او ادعا کرد که “هیچ کس وارد خاک ما است که در حال حاضر در سرزمین ما و هیچ کس را اشغال پست های ما” در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات از شرایط اطراف درگیری بین هند و چین, ارتش, پرسنل.

“من موافق نیستم با این بیانیه داده شده توسط نخست وزیر مختلفی وجود دارد که سرخپوستان که موافق نیستم با این بیانیه است. این یک مسئله مربوط به امنیت ملی و تمامیت; بنابراین مهم است که مردم و احزاب سیاسی گفت: حقیقت” Akhilesh گفت.

Akhilesh گفت که حزب او می ایستد با دولت در مسئله امنیت ملی اما ابراز تعجب که چگونه چینی موفق به افزایش خود ساخت تا در لاک منجر به تهاجم تلاش برای تغییر وضع موجود و بدون متوجه شدن. او افزود که Doklam حادثه باید به عنوان یک هشدار به دولت هند.

“سوال در اطراف چین یکی از بزرگ است. هند با خطر بیشتری از چین از پاکستان است. رهبران از Samajwadi حزب گفته اند که قبل از” Akhilesh گفت.

این Samajwadi رهبر حزب که قبلا نیز به عنوان وزیر هند بزرگترین ایالت اوتار پرادش, حمایت اقدامات از جمله آنهایی که اقتصادی برای مهار چین نیست اما بدون حصول اطمینان از که آن را تحت تاثیر قرار نمی هند کسب و کار و بازار.

“SP است گفت: مرکز است که ما نیاز به یک استراتژی بلند مدت برای مهار چین و یا ما موفق نخواهد شد. ما نیاز به حفاظت از بازارهای ما و ما از رهبران کسب و کار. ما نمی توانیم تصمیمات عجولانه که اثرات منفی بر اقتصاد ما” Akhilesh گفت.

او گفت که حزب خود را حفظ کرده است که هند باید ارتقاء زیرساخت های آن در مرزهای همراه چین است. او افزود که SP شده است خواستار ساخت یک بزرگراه در Lipulekh از سال 2012.

ضربه در BJP دولت دست زدن به مرز بحران با چین Akhilesh گفت که BJP تمایل به سرزنش قبلی کنگره دولت در مرکز به جای صحبت کردن در مورد کار خود را دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>