نزدیک به نیم میلیون شرکت در چین بسته فروشگاه به عنوان Covid-19 مورد اقتصاد:

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حدود نیم میلیون شرکت در چین را تعطیل فروشگاه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران کرد این کشور در چند ماه گذشته رسانه های محلی وجود دارد گزارش شده است.

رسانه های چین به نقل از اطلاعات از Tianyancha تجاری بانک اطلاعاتی که جمع آوری سوابق, به می گویند که 4,60,000 شرکت های بسته به طور دائم در سه ماهه اول پایان ماه مارس است.

داده ها همچنین نشان داد که با سرعت از شرکت های جدید در حال تاسیس نیز کاهش قابل توجهی گزارش های رسانه ها گفت.

سرزمین اصلی چین گزارش داد یک قطره در coronavirus موارد پس از بستن مرزهای خود به تقریبا همه خارجی ها برای جلوگیری از وارد عفونت در حالی که مرکزی شهر ووهان به کانون شیوع دیدم هیچ جدید مرگ و میر برای اولین بار.

به طور کلی چین پله داخلی آن ضد ادواری اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر در ضربه. بانک خلق چین (PBOC) در تاریخ 30 مارس کاهش هفت روز معکوس مخزن رای دادن به 2.20 درصد از 2.40 درصد بیشترین کاهش در نزدیک به پنج سال است. این PBOC قطع آن یک سال وام نخست نرخ 10 واحد به 4.05 درصد در فوریه 20, مختلف پس از تزریق نقدینگی و اتخاذ سیاست در اوایل سال.

این PBOC کاهش مقدار از پول نقد است که بانک ها باید نگه دارید به عنوان ذخایر برای دومین بار در این سال در مارس 13, آزاد 550 میلیارد یوان.

دولت است به از بند باز کردن تریلیون یوان از محرک های مالی. هدف آن خار زیرساخت های سرمایه گذاری حمایت آنجا که 2.8 تریلیون یوان از دولت های محلی ویژه اوراق قرضه به گزارش خبرگزاری رویترز،. کسری بودجه ملی نسبت می تواند به افزایش سطح رکورد گزارش رویترز به نقل از منابع.

حزب حاکم کمونیست را دفتر سیاسی گفته بود در مارس 27 است که این امر گام تا اقتصاد کلان سیاست های تغییرات و دنبال فعال تر سیاست های مالی. آن را به نام برای گسترش کسری بودجه صدور بیشتر محلی و ملی اوراق قرضه هدایت نرخ های بهره پایین تر به تأخیر انداختن بازپرداخت وام, کاهش زنجیره عرضه تنگناها و افزایش مصرف است.

پکن قبلا معرفی کوچک مختلف اقدامات و هزینه های مالی از قبیل معافیت های مالیاتی, کاهش قدرت اتهامات و کاهش هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>