نزدیک به 39 میلیون آمریکایی بیکار پس از Covid-19 آمار ما

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعدادی از آمریکایی ها انداخته از کار پس از coronavirus بحران زده دو ماه پیش صعود کرده است به حدود 39 میلیون از دولت گفت: پنج شنبه.

بیش از 2.4 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در آخرین موج اخراج از شیوع بیماری است که باعث کسب و کار سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی آورده و اقتصاد را به زانو در وزارت کار ایالات متحده گزارش شده است. که به ارمغان می آورد در حال اجرا در کل به متناوب 38.6 میلیون.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

اضافی 2.2 میلیون به دنبال کمک های جدید برنامه فدرال برای خود اشتغالی پیمانکار و فرفره کارگران که در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری برای اولین بار. این اعداد و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین آنها به طور کلی شامل تعدادی از برنامه های کاربردی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: نرخ بیکاری می تواند اوج در ماه مه یا ژوئن در 20 ٪ تا 25 ٪ — سطح نهان از عمق رکود بزرگ در دهه 1930 ،

به عنوان از آوریل نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.7 درصد رقم نیز بی بدیل پس از دوره زمانی که پرزیدنت فرانکلین روزولت بود اطمینان آمریکایی ها که تنها چیزی که به ترس بود ترس خود را.

نفس رکود — بی سابقه ای در سرعت آن — تبدیل شده است تا فشار بر سیاستمداران برای بلند کردن مستندات است که در حال از بین بردن کسب و کار و معیشت.

این حزبی دفتر بودجه کنگره برآورد اقتصاد کاهش در 38 درصد سالانه (آوریل-ژوئن دوره تا کنون بدترین سه ماهه انقباض در ضبط.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

حدود 5 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده و بیش از 328,000 مرگ و میر ثبت شده است. که شامل بیش از 93,000 در ما و در اطراف 165,000 در اروپا با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز و بر اساس داده های دولت. کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات به طور قابل توجهی بالاتر

در ضمن شک و تردید رشد بیش از برنامه های بلند پروازانه توسط دولت های اروپایی برای استفاده از تماس با ما-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند برای مبارزه با گسترش ویروس به عنوان آنها سهولت مستندات خود را و راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

انگلیسی امنیتی وزیر جیمز Brokenshire به بی بی سی گفت که یک برنامه که قرار بود معرفی شده توسط اواسط ماه مه آماده است و او پیشنهاد کرد “مسائل فنی” شد و به سرزنش.

به طور مشابه, فرانسه به تعویق افتاد هفته گذشته sdplanned رول از آن برنامه گفت نمی توان آن را آماده قبل از ماه آینده به دلیل مشکلات فنی و نگرانی های حریم خصوصی.

کارشناسان می گویند که قادر به شناسایی سریع افراد در معرض این ویروس می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این معضل.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته روز پنجشنبه گفت که این کشور برنامه آغاز خواهد شد آزمون در روزهای آینده و اسپانیا قصد دارد به سعی کنید از فن آوری آن در پایان ماه ژوئن در جزایر قناری.

در ضمن دارو ساز AstraZeneca گفت: آن را امن موافقت نامه به تولید 400 میلیون دوز هنوز هم تجربی و اثبات نشده Covid-19 واکسن است که در حال آزمایش در دانشگاه آکسفورد یکی از پیشرفته ترین پروژه های در جستجو برای یک واکسن.

در حالی که هیچ واکسن است و در عین حال ثابت شده است به کار در برابر ویروس صنعت داروسازی است که در حال حاضر به سطح شیب دار تولید به طوری که دوز عظیم در دسترس خواهد بود به سرعت.

انگلیسی-سوئد شرکت گزارش آن را دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد دلار از آمریکا پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت برای توسعه تولید و تحویل واکسن شروع این سقوط.

مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot گفت: شرکت “همه چیز را در قدرت ما برای ساخت این واکسن به سرعت و به طور گسترده ای در دسترس است.”

در سراسر جهان تلاش برای بازگشت به کسب و کار است افزایش نگرانی بیش از خطر ابتلا به عفونت های جدید از هواپیمای میلان ایتالیا به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در کلرادو و پوشاک کارخانه در بنگلادش است.

در چین کمونیست رهبری در زمان گسترده اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از عفونت آن را به عنوان آماده برای باز کردن آن ملی در روز جمعه و به موازات آن جلسه از مشاوران روز پنج شنبه. این جلسات در پکن تاخیر شد برای دو ماه به دلیل شیوع.

شیوع در کنگره خواهد بود پتانسیل روابط عمومی کابوس به عنوان رئیس جمهور خلق چین به نمایش گذاشته پکن آشکار موفقیت در مهار این ویروس است که ظهور در ووهان در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>