نزدیک به 300 خارجی که با حضور Nizamuddin رویداد ممکن است در لیست سیاه برای نقض ویزا شرایط

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 31 مارس سال 2020 2:53:33 pm

Nearly 300 foreigners who attended Nizamuddin event may be blacklisted for violating visa conditions حدود 30 از کسانی که با حضور Nizamuddin رویداد در اواسط ماه مارس آزمایش مثبت و حداقل سه نفر را به شکست در برابر عفونت در چند روز گذشته. (Express Photo by Amit Mehra)

هند به احتمال زیاد به لیست سیاه حدود 300 خارجی ها که از 16 کشور از جمله مالزی و تایلند در ویزای توریستی اما با حضور یک جماعت اسلامی در Nizamuddin در اینجا است که تبدیل به یک منبع کلیدی برای گسترش coronavirus در کشور, مقامات گفت.

این خارجی ها بودند که در میان حدود 8000 نفر است که با حضور در تبلیغ-e-جماعت در Nizamuddin مرکز تسهیلات در ماه مارس بسیاری از آنها نشان داده اند که علائم COVID-19 اتحادیه وزارت رسمی گفت.

حدود 30 از کسانی که با حضور Nizamuddin رویداد در اواسط ماه مارس آزمایش مثبت و حداقل سه نفر را به شکست در برابر عفونت در چند روز گذشته. “کسانی که در ویزای توریستی اما با حضور Nizamuddin رویداد می ایستد که در لیست سیاه آنها به عنوان نقض ویزا شرایط. ویزای توریستی دارندگان نمی تواند شرکت در مراسم مذهبی تابع” اتحادیه وزارت رسمی گفت.

اگر یک خارجی قرار داده است در این وزارت خانه را در لیست سیاه او و یا او نمی تواند در سفر به هند در آینده است. در مجموع 281 خارجی یافت شد توسط پلیس در Nizamuddin پردیس در دو روز گذشته.

آنها شامل 19 نفر از نپال 20 نفر از مالزی, یکی از افغانستان, 33 از میانمار یکی از الجزایر یکی از جیبوتی, 28 از قرقیزستان, 72 از اندونزی 7 از تایلند, 34 از سری لانکا, 19 از بنگلادش سه از انگلستان یکی از سنگاپور چهار از فیجی یکی از فرانسه و یکی از کویت. بسیاری از این خارجی ها در آمد یک ویزای توریستی یک مقام رسمی گفت.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *