منتشر شده در تاریخ: 16 فوریه سال 2020 9:32:11 pm

gujarat college students menstruation, bhuj students strip, bhuj college students mentrual check, bhujn college student protest, girls isolated during periods, sexual harassment, Gujarat news, Rajkot, vadodara, bhuj news, indian express news این Shree Sahjanand دختران موسسه در بوج. (اکسپرس عکس)

هفت عضو تیم کمیسیون ملی برای زنان (NCW) در یکشنبه ملاقات دختر زندانی از یک خوابگاه در بوج در Kutch منطقه گجرات که گفته می شود مجبور خوابگاه مقامات خود را به حذف undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه.

پلیس گفت که آنها نیز با تشکیل یک special investigation team (نشستن) برای بررسی حادثه به اتهام قرار گرفت که در تاریخ 11 فوریه در Shree Sahajanand دختران موسسه (SSGI) اجرا شده توسط اعتماد Swaminarayan معبد.

پس از ملاقات با دختر بچه زندانیان عضو NCW گفت: آنها شوکه شده بودند برای پیدا کردن که ثبت نام آن در حال نگهداری در خوابگاه به شناسایی قاعدگی دختران خواسته شد برای خوردن غذا و خواب به طور جداگانه.

بخوانید | دانش آموزان ساخته شده به ‘نوار’ در بوج کالج; پلیس ضبط بیانیه از 43 دانش آموزان

“یک موسسه آموزشی با این نسخهها کار برای تحول اجتماعی است. این تحول نیاز به یک تغییر در ما جزمی سنت است. اما اگر چنین حادثه ای طول می کشد محل در قرن 21 و سپس این است که قطعا یک موضوع شرم و ننگ,” NCW عضو Rajulben دسای گفت: پس از نشست خوابگاه زندانیان و کارکنان خوابگاه.

“ما به دانستن در مورد همه چیز تنها پس از مناسب بررسی است. اما ما شوکه شده بودند برای پیدا کردن که اکثریت دختران توافق کردند که به این عمل که به دنبال نام دین” او گفت:.

“واکنش دختران تکان دهنده بود. در حالی که بحث ما در مورد حق آموزش و پرورش و در حالی که این کمیسیون در حال کار را در مورد حقوقی آگاهی در میان زنان و دختران در اینجا گفت که آنها راضی به قوانین قاب خوابگاه مقامات در مورد چگونه آنها باید از خوردن و خواب در طول روز از قاعدگی. ما در اعتراض به این” دسای گفت.

“چرا دختران گفته است ؟ ما بررسی خواهد شد اگر آنها به چنین اظهارات تحت فشار,” او گفت:.

او گفت: NCW اعضای صحبت به 47 دختران که در حال حاضر وجود دارد در روز یکشنبه.

“اما ما نیز بحث به دخترانی که حاضر بودند در جلسه امروز علاوه بر شاکی اصلی. سوال این است که در مورد خوب و بد و تاثیر بر جامعه” او گفت:.

“باید زنان در یک موسسه آموزشی خواسته می شود که به دنبال چنین قوانین قرار داده است که به سوال خود را حق به عزت? هیچ موسسه آموزشی می تواند نیروی چنین حکومت در دانش آموزان دختر. حتی اگر موسسه های مرتبط با دین آن را نمی وادار دختران به دنبال چنین قوانین” او گفت:.

“خوابگاه مقامات حفظ ثبت نام در عادت ماهانه زنان است. مدیریت بسیاری برای پاسخ به. در این ماده آمده است که به ما خواهد بود جستوجو کرد بعد از دو روز. ما می خواهم برای پیدا کردن اگر دانشگاه های داخلی ضد آزار و اذیت جنسی, کمیته, و اگر آن وجود دارد که آیا آن را به خوبی آموزش دیده از اعضای” او گفت:.

خوابگاه دارای یک قانون است که دختران دوره قرار نیست به وعده های غذایی با دیگر زندانیان دسای اضافه شده است.

در همین حال پلیس گفت که یک نشستن تشکیل شده است با مقامات پلیس به عنوان اعضای آن برای بررسی این حادثه است.

“ما با تشکیل یک بنشینید که شامل زنان پلیس پرسنل از جمله بازرسان و بازرسان. به عنوان بخشی از پروب اظهارات دانش آموزان ثبت شده اند به غیر از کسانی که از خوابگاه کارکنان و دیگران که می دانستند در مورد حادثه” یک مقام پلیس گفت:.

این دانش آموزان دختر ادعا کرده بود که خوابگاه مقامات خواسته آنها را به حذف خود undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه.

یک دختر دانش آموز گفت: این حادثه در محل خوابگاه واقع در پردیس دانشگاه SSGI ارائه می دهد که تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی.

او گفت که در روز سه شنبه بیش از 60 نفر از دانشجويان گرفته شد به حمام توسط یک زن کارمند و ساخته شده خود را به حذف undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه پس از آن آموخته است که برخی از قاعدگی دختران.

این NCW تیم ادامه خواهد داد برای برگزاری جلسات با خوابگاه زندانیان و دیگران برای دو روز بیشتر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im